Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FUNDIT! Olta ríkthehèt, te marten dot te jete aty, kjo nuk...

E FUNDIT! Olta ríkthehèt, te marten dot te jete aty, kjo nuk prítej te ndòdhte

Pas dy javësh nga lárgimi i sáj prèj shtëpisë së “Big Brother VIP”, Olta Gixhari ka një surprizè për të gjíthë ata që e kanë mbështètur në rrugëtimin e sáj.

Gjatë një videoje live dùke komuníkuar me ndjèkësit, ish-banorja zbùloi se të martën do ríkthehèt në studion e Big Brother.

- Advertisement -

“Të martën do jem në prime, vetëm për ju do jem, do jap disa mendime të miat aty”, tha Olta.

Mbrëmjen e djeshme pati prapë një tjetër përplasje mes Kiarës dhe Luizít.

- Advertisement -

Moderatorja u acárua shumë nga plani që Luizí kishte thurur me Jorin, për ta bërë atë xhelòze.

Kur të dy u shtrinë të flinin gjumë, Kiara i kèrkoi Luizít që lojëra të tilla mòs të bëjë më me të, sepse ndihèt kèq.

Ajo gjíthashtu u shprèh se i erdhi kèq kur pa se si banorët qeshnin përpárá fytyrës së sáj, kur ai “ngácmohej” me Jorin.

Kiara shtoi se është tip shumë sportiv dhe se shákatë nuk i mer ndonjëherë seriozísht, por sipas sáj, kjo ishte e tepërt, pasi shërben si “material” për njerëzít. Në këtë píkë Luizí mbýlli diskutimin dùke i kèrkuar fálje.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments