Friday, September 29, 2023
HomeGenelGruaja e videos së Gjicit ka rregjístrùar një tjetër zyrtar të lártë...

Gruaja e videos së Gjicit ka rregjístrùar një tjetër zyrtar të lártë dùke u mas’turbuar. U hoq si Franceze dhe

Gruaja që shfaqet në videon me Safet Gjicin kishte në shënjestër dhe zyrtarë të tjerë të lártë më herët.Sipas një burimi me një prèj víktimave të sáj, ka pasur të páktën një rast ku ajo ka shantazhuar víktimën për të márrë párá dùke pèrdorur videot e regjístrùara, dùke shkáktuar pròblème serioze.

Burimi trègòn se një rast tipík ishte ai i një ish-zyrtari që kishte mbájtur poste të lárta, përfshirë postin drejtues në një nga qytetet më të mëdhá të vendit.

- Advertisement -Ky person sot nuk jèton më, pasi ndèrroi jetë paprítur nga një infarkt në mòshën 50 vjèçáre.

Në kohën e episodit trágjík që i mori jetën, ai kishte pasur një histori píkërisht me A.K., 40 vjèçárèn që shfaqet në videon me Safet Gjicin, e cila në atë kohë kishte rreth 33 vjèç.

Sipas burimit, A.K. iu prezantua fíllimisht zyrtarit të lártë si një franceze. Njohja mes tyre u thèllua më pas me biseda të gjata përmes mesazheve telefoníke. Gjatë një prèj këtyre bisedave, A.K. árríti të regjístrojë një video ku zyrtari mas’turbohej.

- Advertisement -Kjo video më pas u pèrdor për ti bërë atij prèsion.

“Kur ai zbùloi ekzístencën e videos dhe identitetin e vërtetë të personit që kishte njohur, kèrcènimi se ajo video mùnd të bèhej publíke, ktheu situatën në trágjedi,” – tha burimi që lídh infarktin që i mori jetën zyrtarit píkërisht me këtë histori.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments