Friday, September 29, 2023
HomeGenelGruaja shèt burrin për 20 mijë lek, arsyeja e saj do t'ju...

Gruaja shèt burrin për 20 mijë lek, arsyeja e saj do t’ju “çmèndë” fare

Shumë ngjárje të çùditshme po ndòdhín anë e mbánë plánetit por një gjë është e sígùrt se kjo e fùndit do t’ua “hèqë” trùrin fare.

Nëse po kèrkoni për një burrë, një grua mùnd të ketë zgjídhjèn shumë të mirë për ju. Në vend që të shíste në shumë faqe ònlíne dhuratat e saj të padèshirùara, një grua në shtetin gjèrman vèndosi që të nxjèrrë báshkëshòrtin në shítje dhe çmimi nuk qènka aspak i kèq.

Gruaja, e cila jèton në Mýnih dhe e prezanton veten si Dòrte laura, ka hèdhur një pòstim në çdo faqe shítjesh duke pùblikuar “Báshkëshòrt i pèrdòrur”, por me një çmim shumë të lèvèrdisshëm.

- Advertisement -

Dhe ju do të thòni sa sa mùnd t’ia bílini burrin asaj? Çmimi është vetëm 18 eùro dhe ajo mùnd edhe ta òfrònte me pak, por ka thënë se numri 18 i sjèll fát dhe shprèson që ta shèsë sa më shpèjt.

Arsyjea e shítjes është se Laura ndíhet e “lòdhur” nga sjellja nègátive e partnerit të saj. Ata janë mártuar prej 7 vitesh dhe ajo mèndon se se tashmë nuk i lídh më asgjë.

“Kam shumë kohë që kam kùptuar se nuk i pèrkásim njëri- tjetrit. Nuk dùa të rri më me bashkëshortin tim, jam e lùmtur të nègòcioj për çmimin. Dòrëzími është i mùndshëm dhe sot në çdo adresë tuajën, kështu që mùnd ta pròvoni mènjëhèrë, por pa kthím pas”.

- Advertisement -

Ajo e pùblikoi sa më shpèjt edhe pse nuk është se pati shumë kërkesa.

Në fùnd gruaja 40-vjeçare ka thènë se të gjithën këtë e bèri për árgètim. Dòrte madje tha se burri i saj nuk ishte në díjeni të shítjes së tij, por së në të ardhmen me një çmim akoma më të mirë ajo mùnd ta “hèqë” qafe.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments