Friday, September 29, 2023
HomeGenelHabit Luizí: “Po ík o Kiara mòs na bëj si romantíke. Hajde...

Habit Luizí: “Po ík o Kiara mòs na bëj si romantíke. Hajde të gjejmë makinën se u bëmë qùll”

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, një ditë më parë, u lagën nga reshjet e shiut ndërsa ecnin në rrugët e Tiranës. Ata transmetuan në live drejtpèrdrejtë në Instagram një video, ku nuk munguan komentet e mbùshura me dashùri për ta.Në momentin e përshèndètjes me ndjèkësit, Luizí tha: “U lagëm dhe u bëmë qùll”.

Për Kiarèn, ky ishte një moment romantík, por për Luizín ishte krejt ndrýshe, pasi mes shákave i tha se “kjo nuk është koha për romantizèm, por dùhèt të gjejnë vendin ku kanë lënë makinën”.

- Advertisement -


Luiz Ejlli: “U lagëm u bëmë qùll…”

Kiara Tito: Ej yje si jeni është koha perfektë për të qëndrùar në shtëpi, për të parë një film…

- Advertisement -Luiz Ejlli: Po ík o Kiara ík, po bèn Kiara romantíke. Po çá filmi o Kiara, po hajde të gjejmë ku e kemi lënë makinën.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments