Friday, September 29, 2023
HomeGenelHABIT Olta Gixhari: Luizí me ka lutur qe ta bej me mua…

HABIT Olta Gixhari: Luizí me ka lutur qe ta bej me mua…

Në një lídhje të drejtëpèrdrejtë nga emisioni “Më lër të flas”, bukuroshja e famshme Olta Gixhari ka rrefyer disa prapaskena qe kane ardhùr direkt ne qender te vemendjes se publíkut shqíptar

Keshtu Olta nuk ka ngurrùar te jape shume detaje dhe me xhirimet dhe prapaskenat e filmit “Në kuadër të dashùrisë” është zbùluar një pjesëz e e vogël.

Nga shèshxhirimi, Olta ka folur për kamerën e “Më lër të flas”, dùke zbùluar pak me shume se cfare dùhèt nga ajo qe po ndòdh jo vetem ne xhirimet por edhe ne márrdhenien e sáj me ish baronet e shtepise me te fashmshme ne Shqíperi qe goxhdoi nje komb te tere dhe jo vetem.

- Advertisement -

Olta si gjíthnje nje personazh shume i lezetshem dhe disi mendjemadhe nuk ngurron se theni edhe pse me sháka ase “Luizí e ka pasur ëndèrr këtë”, dhe që të luanin së báshkù.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments