Thursday, June 1, 2023
HomeGenelHápni drítaren sot ne orèn 8, mòs e shtýni per nesër kjo...

Hápni drítaren sot ne orèn 8, mòs e shtýni per nesër kjo është mùndèsia juaj

Çfare i thone yjet Dashi, Disa çifte ndòdhen në momente të vèshtíra për të mòs thënë në krízè. Situata mùnd të bèhèt edhe më e ndërlíkuar ndáj dùhèt të bèni kùjdès edhe në zgjídhjet që mendoni të gjèni. Edhe në pùnë gjërat nuk janë fòrt mirë, dùhèt të trègòheni të shkáthët e nga ana tjetër, gjërat t’i mèrrni më lehtë.

Çfare i thone yjet, Demi Aktualisht kjo nuk është periudhá më e mirë për ndjenjat, e rèndësishme është që në menaxhoni më mirë emocionet. Në pùnë ka gjëra që dùhen diskutuar, lind nèvoja që t’i flisni.

Çfare thone per binjaket, Ata që janë në histori të reja mùnd të vazhdojbë lirisht, kjo e premte shton burimet e mira. Në pùnë gjërat kanë ndrýshuar krahasuar me më parë, ajo që ju mbètet është të zgjídhni mes ndrýshimit ose pranimit të gjërave.

Çfare thone per gaforen, Ka disa gjëra në lídhje që ju po kèrkoni të mèrrni shpjegime, por nëse prisni është më mirë. Nuk është dita e dùhur. Jeni nèrvòz dhe kjo reflektohèt edhe në pùnë.

Çfare i thone yjet Luani, do të përfshíheni nga dëshira që të përjètoni ndjesi të veçánta. Shumëkujt iu është dashur të kápërcejnë një periudhë bllokimi në pùnë, për fat shenja juaj është e fòrtë.

Çfare i thone yjet Vírgjèresha, Kjo e premte 14 është një ditë e qetë, rutinore, por jo plòtësisht e padobishme. Pasígùritë e vjetra mùnd të ríkthehen në dashùri. Përmbáhuni nga çdo mòsmárrëveshje në pùnë.

Çfare i thone yjet Peshores,, Dashuria kthehèt dùke u bërë protagoniste në jetën tuaj, edhe nëse ka pasur një ndárje. Në pùnë gjíthçka mùnd të shkòjë mirë, projektet e mëdhá janë pranë mbýlljes.

Çfare i thone yjet Akrepi, Hëna është shumë e favorshme, një sínjal i shkëlqyer për ndjenjat. Rishíkimi i gjërave në pùnë është gjíthmonë i mùndur, mendoni me kùjdès për çdo hap.

Çfare i thone yjet Shígjetarit, Situata pèrmírësohèt për márrëdhëniet, po shpresoni që të ketë diçka më shumë në këtë moment në jetën tuaj dhe kështu mùnd të jetë. Mirë janë gjërat për ata që kanë një biznes të pavárur në tregti.

Çfare i thone yjet Bricjapit, Nëse diçka nuk fùnksíonon në çift, dùhèt të flisni për këtë, mòs e shtýni për të shtunën 15, Situatat mùnd të dùken të vèshtíra edhe në pùnë, por ato dùhèt të trájtohen në mënyrë më të vazhdueshme.

Çfare i thone yjet Ujoreve, Hëna është e favorshme dhe kjo çon në një pèrmírësim në të gjítha situatat e dashùrisë. Këtë ditë do ju dùhèt të riparoni dèmet që kanë bërë disa kolegë.

Çfare i thone yjet Peshqve, Kjo e premte dùket të jetë një ditë me rutinë mbýtëse, por mòs u dëshpëroni, do të pèrmírësohèt vonë në mbrëmje. Ka shumë shánse për bllokim në raportin sentimental, mòs i trazoni gjërat pa qenë e nèvojshme. Në aspektin profesional do të dùhèt të bèni një zgjèdhje të rèndësishme për kárrierën tuaj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments