Saturday, June 3, 2023
HomeGenelVjen párálájmèrími tròndites, kjo femer do vije nga Ameríka ti ‘çjèrr’ maskën...

Vjen párálájmèrími tròndites, kjo femer do vije nga Ameríka ti ‘çjèrr’ maskën Big Brother-it

Emiriona Lekbello, modèlja e cila u bë pjesë e realityshoë-t më të famshëm për momentin, Big Brother në vetëm pak kohë u bë banorja e preferùar për shumë për publíkun jashtë.

Píkërisht natyra e raj, reale dhe pa dorashka bëri që të përballojë mjaft mirë çdo sfídë dhe debát me banorët e tjerë, pasi ajo fliste hapur dhe pa rezerva.

Por ajo cfarë ka habitur sërish fansat, është píkërisht ajo ç’ka ka deklárùar vetë Lekbello e cila ka lëshuar dekláratën e fùqíshme të ofertës që I është bërë nga prodùksioni píkërisht pas hyrjes së 4 ish-banorëve në prime-in e së martës.

Burime bëjnë me dije se autorët e Big Brother kanë kèrkuar që ajo të rifùtej përsëri në këtë reality show, por artistja nuk ka pranuar.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments