Thursday, June 1, 2023
HomeGenelHëna e plòtë e gushtit do të ndíkojë në këto 4 shenja...

Hëna e plòtë e gushtit do të ndíkojë në këto 4 shenja e Hòròskopít

Ne po árríjmë fùndin e verës, dhe nëse prapavija e trefishtë e këtij sezoni Nèptun – Satùrn – Jupíter nuk e ka përzíer plòtësisht botën tuaj, atëherë hëna e ardhshme me sígùri do ta bëjë këtë.

Hëna e plòtë e gushtit 2022 është superhëna e fùndít e vitit, dùke árrítur kùlmin më 17 gusht. Kjo do të thotë që hëna tashmë sentimentale po na fton të gërmojmë më thèllë në burimin e emocioneve tona. Është një kohë e mirë për të reflektuar mbi dëshirat dhe për të pranuar mendimet dhe idetë që i kemi shtyrë në fùnd.

Sezoni i Luanëve ka nxitur projekte pasioni dhe na ka dhënë besim për të márrë rrezíqe kríjuese. Ardhja e hënës së plòtë të 17 gushtit është një moment për të bërë një pauzè të shpèjtë përpárá se të nisni për sipërmárrjèt artistíke.

“Ndërsa ne jemi të ringjállur dhe të gatshëm për veprim në disa mënyra, ky moment ka të bëjë me njohjen e kufijve të kèrkuar për të ndërtuar liritë kolektive që kèrkojmë”, thotë ástròlogu Erín Ríver. “Çfarëdo që të jeni të përqendrùar rreth asáj date mùnd të jetë dùke árrítur një píkë kùlmore”.

A do të dërgojë energjía rebele e kësáj hëne trònditëse në botën tuaj? Lèxoni për të zbùluar nëse jeni një nga shenjat e zòdíakut më të prèkura nga hëna e plòtë:

Demi, Një pèrpjèkje në grup do të sígùrojë që asgjë të mòs dùket si pùnë e vèshtírë. Edhe pse mùnd të mòs ndiheni shumë energjíkë, ndárja e përgjegjësisë me të tjerët do ta bëjë ditën tuaj të qetë.

Ju nuk do t’i thoni jo asnjë oferte ndíhme që ju vjen, por trègòhuni i kùjdèsshëm gjíthashtu, një mík ose i njohur mùnd të ketë nèvojë për ndíhmë.

Luani, Po i vjen fùndi një projekti ose situate dhe po përgatiteni për diçka tjetër. Kjo mùnd të jetë një kohë mjaft strèsuese për ju kur do të shpresoni që ndrýshimet që do ndòdhin të shkòjnë mirë. Ju mùnd të kuptoni nèvojën për të qenë jashtëzakonisht të kùjdèsshëm kur mèrrni vendime.

Akrepi, Përpárá se të bèni ndonjë ndrýshim të madh, dùhèt të keni párásysh dëshirat dhe mendimet e atyre që janë më afër jush. Ju jeni të sínqertë dhe besníkë në márrëdhëniet tuaja dhe familja juaj e di që ju keni gjíthmonë në zèmèr interesat e tyre më të mira.

Ujori, Kjo do të ishte një kohë ideale për fíllimet e reja që keni menduar për të bërë. Ju keni energjínë dhe vèndòsmërinë për t’i bërë të suksesshme ambiciet tuaja dhe keni pjesën tjetër të javës për t’iu përkushtuar kësáj sipërmárrjeje të re.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments