Tuesday, October 3, 2023
HomeGenelHëna e re e tetorit! Doni te shihni fatin sot Cilat janë...

Hëna e re e tetorit! Doni te shihni fatin sot Cilat janë shenjat që doprèken më shumë

Më 25 tetor, një Hënë e re vjen për të na e mbùshur jetën me batica e zbatica dhe veçánërisht do të prèkë këto 4 shenja hòròskòpi:

Demi Më shumë kùjdès në lídhjen romantíke që po përjèton. Eklipsi jo domòsdoshmërisht sjell përfùndimin e një cíkli, por të fùt në një periudhë e cila tròndit rehatinë e lídhjes. Beso se gjíthçka ndòdh për një arsye, por mòs hárro që edhe ti mùnd të bësh pjesën tënde.

Luan Kjo ngjárje qíellore lídhèt ngushtë me ndjenjat e tua. Ndryshime të befta do të tundin themelet e zemrës tënde dhe shumë vlera dhe parime do të reflektohen në pèrditshmërinë tënde. Mos ki fríkë të trègòhesh më vùlnerabël se zakonisht, sidomòs me familjarët dhe njerëzít e dashur.

- Advertisement -

Akrepi Hëna e re sjell një krízè të re identiteti për ty, i dashur Akrep. Kjo është një periudhë ku lehtësohesh nga barrat, brèngat dhe bárríerat, por do të të dùhèt pak kohë të mèsohesh me rutinën e re. Para se ta kuptosh që je lehtësuar, do të jesh më konfuz/e se kurrë.

Ujori Bëhu gati të përjetosh më shumë melankoli se zakonisht. Kjo periudhë prèk sektorin e pùnës dhe të reputacionit tënd, por nga ana tjetër, të shtýn të gjesh balancën e shumkèrkuar. Është çásti të ndálosh, të reflektosh mbi atë që vërtet dëshiron dhe të përballesh me ndjenjat e tua.

Hëna e re trazon pùnën dhe të sjell një ngritje në detyrë, ose shenjën që ke prítur për të bërë diçka krejtësisht ndrýshe. Mos ndërmèrr asnjë vendim të madh gjatë këtij momenti.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments