Mëngjes ‘I FRÍKSHEM’ tek Bigu/ Ja çfare i Ndodhi Romeos ne diten e PRIME

Debatet mes Egla Cenos dhe Romeo Veshajt vijojnë në shtëpinë e Big Brother Vip 3. Me tone ironíke dhe òfènduese, dy áktorët janë përplasur për termin “këllqe” të pèrdorur nga Egla vazhdimisht.

Romeo i kèrkon që të mòs e përmend më, ndërsa Egla vazhdon madje dhe e cilëson áktorin ‘kalli’.

Debati:

Romeo: Ha bukë e lëri këllqet. Të ngelen këllqet në gojë o shpirt. Ngele dùke u márrë me këllqet e mia o zemra. Nga dita një, ngele dùke u márrë me këllqet e mia. E pafytyrë! Prek burrërinë ti.

Egla: Tu prèk burri ty. Më raftë píka për burrin që ke ti brènda

Romeo: Ty sta trègòj dot. Si mùnd ta trègòj

Egla: Tregoja vetes, burrë je për vete jo për të tjerët

Romeo: Po ty ç’të dùhèt

Egla: Më zure mat këtu

Romeo: Merru me këllqet zemra, mèrru me këllqet. Mi lini këllqet rehat, kaq di të them unë

Egla: Çfarë kisha për të ta thënë, ta thashë. Avùllohu

Romeo: Më flet mua për burrërinë. O e paedùkatë

Egla: Ti nuk je Baçi

Romeo: Ti shtýp dhe shèt veten për këtë lojë.

Egla: O ti Romeo, na mbùshe veshin me lesh. O kalli

Romeo: Ngrije një çík nivelin se je bërë pa nivel fare

Egla: Nuk të árríj dot ty

Romeo: Je bërë e shèmtuar, sjella e zbukuron njeriun.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...