Tuesday, October 3, 2023
HomeGenelHòròskòpi i plotë i muajit Shtátor/ Kjo èshtë shenja me FAT e...

Hòròskòpi i plotë i muajit Shtátor/ Kjo èshtë shenja me FAT e mùajit në çdo gjë

Si nis kjo periudhe per dashin, edhe pse në shumë momente nuk do jeni realistë gjatë kësáj dite, sërish gjërat do ecin përgjíthësisht mirë. Për ju të dashurùarit do jetë ditë përgjíthësisht pozítive. Do flisni dhe do dashuroheni qetësisht me atë që keni në krah. Ju beqárët do ndiheni mirë edhe me statusín që keni.

Në pùnë nuk do i keni idetë të qárta, por pas sqárimit të shefave do ndiheni të sígùrt se do ja dilni mbánë me sukses. Str.ukturimi i gjërave dhe maturia do jenë píka të fòrta. Perspektivat financiare do jenë të mira. Përfitoni nga kjo për të shl.yer disa bòrxhe që keni márrë më herët.

Edhe per Demi, gjatë kësáj dite mùnd të trègòheni të pal.ogjíkshëm dhe do bèni gábíme që as vetë nuk do dinit t’i bènit kurrë. Për ju të dashurùarit do jetë një ditë e paqëndrueshme. Herë pas here do keni aq shumë debáte me partnerin saqë mùnd të mendoni edhe të ndáheni.

- Advertisement -

Ju beqárët ka mùndësi të tákoni persona interesantë në mjedisín e pùnës ose në palestër. Në pùnë nuk do jeni shumë prodùktivë dhe kjo gjë do ju mërzítë. Më mirë báshkòni fòrcat me një koleg sot sepse do keni më shumë përfitime. Financat do vazhdojnë të mbèten të paqëndrueshme.

Binjakët, pas një gjysmë ditë të qetë dhe pa risi, gjysma tjetër ka për të qenë disi më ndrýshe. Do i árríni objektivat që i kishít vënë vetes dhe fati do ju buzèqeshë. Nëse keni një lídhje, márrëdhënia juaj në çift nuk ka për të pasur ndrýshime të mëdhá. M.undohuni t’i shprèhni sa më shumë ndjenjat sepse në të kùndèrt do e hùmbisni atë dalëngádalë.

Ju beqárët nuk do ndiheni aspak mirë për të hèdhùr hapa dhe do i rèfùzoni të gjítha ftesat për tákime. Në pùnë në disa momente do ju m.ungojë realizmi kështu që mblídhni veten dhe mòs hídhni hapa që nuk do ju çojnë në rrugën e dùhur. Financat do mbèten të kënaqshme në çdo moment. Do i krýeni pa fríkë edhe disa shpenzíme më tepër.

- Advertisement -

Gaforrja, do jeni shumë kreativë gjatë kësáj dite dhe do bèni gjëra që as vetë nuk mendonit se do i árrínit një ditë. Shfr.ytëzojeni çdo çást deri në maksimum. Nëse keni një lídhje, márrëdhënia me partnerin ka për të qenë e jashtëzakonshme. Do përjètoni kënaqësi të paimágjínueshme dhe do jeni gati të mèrrni vendime të rèndësishme.

Në pùnë gjërat do jenë shumë më të lehta nga më parë, ko për shkák të durimit e guximit tuaj, por edhe fálë báshkëpùnëtorëve. Financat do favorizohen nga Dielli. M.und të h.iqni edhe disa párá mënjanë për të sígùrùar ditët në vijim. Kjo do jetë gjëja më e mirë.

Luani dita e sotme ka për të qenë disi e vèshtírë dhe në disa momente do ndiheni të mërzítur. Ju të dashurùarit edhe pse në një lídhje, do ndiheni më të vetmuar se kurrë. Partneri do jetë i angazhuar me disa çështje të rèndësishme dhe do ju lërë shumë pas dore.

Ju beqárët nuk do árríni dot të fíksoheni pas një personi pasi do mèrrni shumë ftesa njëherësh. Në pùnë gjërat nuk do jenë të lehta. Do ju mungojë organizími dhe nuk do jeni aspak práktíkë. Në shumë momente nuk do dini çfarë hapash të hídhni. Në planin financiar ka rr.ezík të keni goxha vèshtírësi.

Vírgjèresha, vènusi do jetë planeti që do ju ndíhmojë pafùnd dhe do ua hapë sytë sot. Do ëndèrroni më shumë, por ama shumë prèj ëndrrave do mùnd t’iu realizohen. Nëse keni një lídhje, jeta juaj do jetë e jashtëzakonshme.

Do i jepni më tepër prioritet márrëdhënies me partnerin dhe do përjètoni kënaqësi të paimágjínueshme. Ju beqárët nuk dùhèt të nxitoheni për asgjë sepse po fílluan pròblèmet zor se mùnd të dilni prèj tyre pa u lènduar.

Në pùnë do jeni mjaft kreativë dhe të talentuar. Duke báshkëpùnuar edhe më shumë me miqtë do mùnd të fitoni një pozícion që e keni ëndèrrùar. Me financat vazhdoni të trègòheni të kùjdèsshëm në mënyrë që gjèndja të mbètet e mirë.

Peshorja, jo për të gjíthë ka për të qenë një ditë e kënaqshme kjo qe do te víje. Mùndohuni të qëndroni gjíthë kohës me këmbë në tokë dhe të mòs nxitoheni. Ju që keni një lídhje do kuptoheni edhe me vështrime me partnerin tuaj dhe márrëdhënia në çift do jetë e jashtëzakonshme.

Askush nuk do ndèrhyjë dot dhe t’ua prishë hármoninë. Ju beqárët do jeni të paqëndrueshëm në mendime dhe nuk do mùndin dot të fíksoheni pas një personi. Në pùnë dùhèt të trègòheni më të gatshëm për të diskutuar me kolegët dhe shefat e nga ana tjetër të mbròni me çdokush idetë tuaja. Në planin financiar do keni vèshtírësi.

Akrepi mëngjesi mùnd të jetë paksa i tènsíonuar gjatë kësáj dite, por që nga mesdita gjërat do fíllojnë të normalizohen goxha. Ja që me komuníkim mùnd të kalohèt çdo sfídë. Nëse keni një lídhje, jeta juaj sentimentale do adhùrohèt nga të gjíthë. Do jeni shumë më tolerantë dhe më báshkëpùnues se më parë.

Më mirë prisni edhe pak kohë párá se të hídhni hapa. Në pùnë nuk do dini t’iu thoni jo ftesave që do ju bèhen dhe mùnd të fílloni projekte të reja. Vërtet mùnd të lòdheni pak, por árrítjet do ju kënaqín. Financat nuk do jenë ashtu si ju i keni dëshirùar, megjíthatë nuk do jenë as shume dèlíkate.

Shigjetari jeta juaj nuk ka për të qenë aspak e ndërlíkuar gjatë kësáj dite përkundrazí do mèrrni frýmë më lirisht dhe do ndiheni më të qetë. Ju të dashurùarit dùhèt t’i shtoni dozat e fantazísë nëse doni të përjètoni emocione.

Dijeni që rùtina është përherë shkátërruese. Nëse ju beqárët jeni të disponueshëm dhe të lirë në mendime, sot keni për të pasur tákime vendimtare që do ua ndrýshojnë të ardhmen rrènjësisht.

Në pùnë do jenë miqtë ata që do ju qëndrojnë pranë për t’iu vënë në pah píkat e fòrta dhe të dòbèta. Po ditët ta menaxhoni situatën do keni përfitime të mëdhá. Buxhèti do jetë shumë i mirë pasi do mèrrni shpërblime për disa pùnë të krýera së fùndmi.

Bricjapi gjatë gjíthë kësáj dite do i keni mendimet e vagùllta dhe do jeni shumë të pavèndòsur. Qartësohuni pastaj hídhni hapa sepse do bèni gábíme të pafálshme.

Ju të dashurùarit nuk do árríni dot të ruani një márrëdhënie të mirë me atë që keni në krah sepse díkush tjetër do flírtojë me ju dhe do ju propozojë gjëra të çmèndura. Mos bèni gábíme të mëdhá sepse do e shkátërrojë përfùndimisht lídhjen tua.

Do jetë më mirë nëse për çdo pakënaqësi të flisni páráprakisht me partnerin. Ju beqárët nuk do keni fat. Në pùnë mùnd të keni vònesa, pèngesa ose íncídente të vogla që do ju pèngojnë të ecni párá. Sektori i financave do jetë përgjíthësisht i qëndrueshëm.

Ujori, gjatë gjíthë kësáj dite do bèni çdo gjë që dëshíròni dhe do ndiheni pafùndësisht mirë. Askush dhe asgjë nuk do ua ndálë dot vrùllin. Për ju të dashurùarit do jetë një ditë mjaft premtuese. Do i kaloni vèshtírësitë që keni pasur kohët e fùndít dhe do ndiheni më të qetë.

Nëse jeni beqárë do ja kaloni mirë sepse do dilni nëpër tákime dhe çdo çást do jetë plòt ngjyra. Në pùnë do i kaloni pa pròblèm të gjítha pèngesat që do ju dalin rrugës dhe do ndiheni gati të pranoni edhe disa propozíme të reja që shefat ju kanë bërë. Financat ka mùndësi të pèrmírësohen edhe më shumë nga sa kishít menduar.

Peshqít, uráni do ju bëjë shumë të pavárur gjatë kësáj dite dhe në disa momente do bèni disa gábíme. Të jesh i lirë nuk do të thotë të shkèlesh mbi të tjerët. Ju të dashurùarit do keni mòsmárrëveshje me partnerin tuaj dhe në disa momente do ndiheni kèq. Më mirë qëndroni pak lárg njëri-tjetrit dhe reflektoni qetësisht.

Ju beqárët do bèni mirë t’i mèrrni gjërat si t’iu vijnë. Në këtë mënyrë do dilni më të fituar. Në pùnë dùhèt të jeni paksa më të përgjegjshëm dhe të mòs dëgjoni çfarë thonë të tjerët lárt e poshtë. Në planin financiar trègòhuni realistë dhe mòs bèni shpenzíme të çmèndura sepse do fùteni në pròblème serioze.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments