Friday, September 29, 2023
HomeGenelPrisni deri te marten, Kjo eshte shenja qe do te kete 1...

Prisni deri te marten, Kjo eshte shenja qe do te kete 1 kthese FATI te papritur

Dashi Dashuria: Java do të jetë paksa e ashpèr. Planetët do të jenë ármiqësor ndáj jush dhe do të keni diskutime me partnerin, të cilat do të shkáktojnë debáte. Do të ketë pak dëshirë për të komuníkuar. Beqárët do përjetojnë momente me humor të kèq, të cilin do të árríjnë ta kapërcejnë gjatë fùndjavës. Puna: Puna do ju lòdhë pak dhe do t’ju bëjë të shqètësuar.

Shumë projekte me sígùri do të ndjèkin një kurs tjetër nga ai që kishít planifíkuar, por do të gjèni truket për t’i kthýer disa në favorin tuaj. Mos u dëshpëroni, megjíthatë, gjíthçka do të zgjídhèt së shpèjti dhe do të ketë mùndësi të reja dhe interesante për të rishfaqur.

Demi Dashuria: Joshëse dhe tèrhèqëse, shumë nga shenjat këtë javë do të jenë në gjèndje të fíllojnë dashùri të reja. Çiftet janë dùke u ríkuperùar dhe do të gjejnë báshkëpùnimin që do t’i lejojë ata të sqárojnë gjíthçka. Në jetën e zèmrave të vetmuara një person që nuk ka qenë i gjallë për një kohë mùnd të kthehèt.

- Advertisement -

Puna: Këtë javë do të jeni shumë të zènè me rutinën tuaj të zakonshme të pùnës dhe do të prirèni të lini pas dore angazhimet e familjes suaj. Yjet ofrojnë përparësi, ka edhe kënaqësi të mëdhá si për ata që pùnojnë vetë, ashtu edhe për pùnonjësit, të cilët mùnd të bëjnë disa kèrkesa të rèndësishme. Fundjavë e mirë.

Binjakët Dashuria: Përfitoni nga ditët e fíllimit të javës për të márrë atë që dëshíròni. Venusi dhe Mërkùri do të jenë akòma në gjèndje të mirë dhe kjo do t’ju ndíhmojë si në dashùri dhe pùnë. Beqárët do duan të argëtohen dhe do të gjejnë mùndësínë e dùhur për ta bërë këtë.

Fundjavë intensive për të gjíthë vendasit e shenjës. Puna: Kjo javë do të ketë shumë ide për tu hèdhùr në veprim mènjèherë. Një përjashtim i një projekti të vjetër që tani mùnd të dùket më tèrhèqës dhe më i lehtë për t’u zbatuar nuk është i përjashtuar. Do të jeni akòma të zènè dhe do të jeni gati të vini në dýshim rolin tuaj.

- Advertisement -

Gaforrja Dashuria: Gjatë javës do ndiheni pak më poshtë dhe nuk kuptoheni nga partneri juaj. Kjo do t’ju bëjë të mbýllni veten. Sidoqoftë, nga e enjtja shumë gjëra ndrýshojnë dhe ju do të rizbùloni dëshirën për të komuníkuar dhe për të dëgjuar. Empatia juaj do të vlerësohèt nga miqtë dhe partnerët. Beqárët do jenë në krízè me ata që nuk pranojnë këshillat e tyre.

Puna: Në pùnë një propozím i paprítur do t’ju japë një energjí të këndshme. Do të ketë disa dýshime për disa píka, por ata që përfshíhen pa fríkë, më në fùnd mùnd të márrín përgjígje të mira. Edhe nëse e keni të vèshtírë ta bèni veten të vlerësuar, shkòni përpárá.

Luani Dashuria: Yjet për këtë javë treguan se do të ndjeheni të kënaqur nga vëmendja që familja dhe partneri juaj do t’ju ​​kushtojnë dhe ju do të ndiqeni me një entuzíazèm të madh. Beqárët do jenë në gjèndje të mbështèten në Venusín e favorshëm dhe një rritje të hijeshísë që do t’i lejojë ata të mendojnë për dashùrinë. Mos i mèrrni párásysh historitë në të cilat ka shumë konkurrèncë.

Puna: Këtë javë do të realizoni një projekt të shkëlqyeshëm pùne që do t’ju sjellë báshkëpùnime të reja. Do të ketë shumë lájme në shumë sektorë, veçánërisht të martën dhe të mërkurën, por mòs i teproni investimet, ato mùnd të jenë të tepërta.

Vírgjëresha Dashuria: Këtë javë lindja e shenjës do të jetë në gjèndje të flasë për dashùri fálë një Venusi shumë ndërmárrës. Mùndësitë do të dyfishohen dhe ka ardhùr koha të përcáktoni një histori dashùrie ose të bèni tákime të reja nëse ktheheni nga një ndarje. Dita më pozítive për dashùrinë do të jetë e premtja, e cila do të jetë e rèndësishme edhe për zèmrat e vetmuara.

Puna: Marsi në shenjë do t’ju bëjë më energjík dhe të vèndòsur dhe do të jeni në gjèndje t’i thoni disa “jo” propozímeve që nuk janë për ju. Do të ketë akòma shumë ngjárje të reja që vijnë në pùnë, por do të gjèni durimin për t’u lárguar nga disa situata të çrregùllta.

Peshorja Dashuria: Mos u dashuroni, jepini vetes kohë për të reflektuar dhe análizuar ndjenjat tuaja. Nëse jeni beqárë do të thèlloni njohjet e reja. Falë Venusit në shenjë do të ketë ditë joshëse, si e mërkura dhe e enjtja dhe do të jetë e vèshtírë të bèhen gábíme të mëdhá. Sidoqoftë, ata që kanë mbýllur një histori dùhèt të shíkojnë përpárá.

Puna: Në pùnë mòs mèrrni shumë ngarkesa dhe mendoni për zgjídhjen e márrëdhënieve me partnerët dhe báshkëpùnëtorët. Java do të jetë e favorshme, vetëm e hëna do të nënshtrohèt paksa. Shmangni bërjen e zgjèdhjeve impùlsive, por vlerësoni gjíthçka me kùjdès përpárá se të mèrrni vendime të rèndësishme.

Akrepi Dashuria: Këtë javë, ata që lindin nga shenja do të kenë një humor të qetë, i cili do të reflektojë në dashùri. Nëse jeni në çift dùhèt të përpiqeni të kapërceni kèqkuptimet me partnerin tuaj, në mënyrë që të mòs keni diskutime të vazhdueshme. Bëni gjíthçka për të mbájtur qetësínë dhe për të përballuar javën me qetësi. Fundjavë paqësore edhe për beqárët.

Puna: Në frontin profesional, përpiquni të bèni detyrat e shtëpisë tuaj pa u konkurrùar shumë me kolegët. Mos hárroni të mòs shtrini këmbët më shumë sesa jorgani nëse nuk doni të mèrrni rrezíqe të tepërta. Në vend të kësáj, përpiquni të kríjoni disa projekte të vlefshme dhe konkrete që mùnd të sjellin kënaqësi.

Shigjetari Dashuria: Këtë javë, njerëzít e lindur nga Shigjetari mùnd të kenë pasígùri për shkák të një Hëne disonante. Këshillat e yjeve janë të shoqëroheni me njerëz të rinj, të argëtoheni dhe të përpiqeni t’i përkushtoheni interesave të reja. Fundjava është e shkëlqyeshme për të konfirmuar një histori. Edhe beqárët do bëjnë tákime intriguese dhe do kalojnë ditë pasioni.

Puna: Në pùnë, ndrýshoni vetëm nëse është e nèvojshme, përndrýshe qëndroni atje ku jeni edhe nëse dëshíròni të shíkoni përreth. E marta dhe e mërkura do të jenë ditët më të rènda të javës, por nga e premtja ríkuperohèt dhe ju mùnd të keni disa kënaqësi të mëdhá në lídhje me nègòciatat që do të përfùndoni.

Bricjapi Dashuria: Një javë sfídash dhe rishíkimesh ju presín, veçánërisht në lídhje me dashùrinë. Ju nuk ndiheni të kuptuar, përkundrazí, ndiheni vetëm dhe jashtë kutisë. Në këtë rast, këshilla është t’i sqároni gjërat, por të shmángni konflíktet, veçánërisht të Dielën dhe të Hënën. Vëmendje për anëtarët e familjes që márrín rrugën.

Puna: Gjërat nuk janë shumë të qárta edhe në pjesën e përpárme të pùnës, rrota do të kthehèt herët a vonë në favorin tuaj por kjo nuk është koha. Hëna e pafavorshme, megjíthatë, nuk do t’i pèngojë ngjárjet të ndjèkin rrugën e tyre dhe disa nga projektet tuaja do të përparojnë pa pèngesa.

Ujori Dashuria: Java është pozítive për dashùrinë, lindja e shenjës do të ketë Venusín e favorshëm. Konflíktet shèròhen, edhe nëse ka kèqkuptime. Por do të jetë më mirë të tèrhíqesh, dhe mbáse do të márrësh një udhëtim për të qetësuar pak situatën.

Puna: Dëshira për ndrýshim në pùnë, situata ástròlògjíke është e favorshme për ata që fíllojnë të fíllojnë një rrugë të re. Prandáj, shfaqen suksese të reja, të cilat do të sjellin kaq shumë kënaqësi, por shmángni ngarkimin e vetes me angazhime të rènda, veçánërisht nëse e dini që nuk mùnd t’i plòtësoni ato.

Peshqít Dashuria: Do të përjètoni një javë të mbùshur me emocione dhe pasioni do të jetë i lártë. Shumë nga shenja do të pèsojnë ndjesi të reja, madje edhe jashtë márrëdhënies që po përjetojnë, dhe kjo mùnd të sjellë tradhëti dhe pendim. Flisni qártë párá se të jetë vonë. Beqárët do kalojnë një fùndjavë të qetë dhe do të bëjnë miq të rinj.

Puna: Projektet profesionale që po realizoni këtë javë do të kenë një pajisje shtesë. Kohët e fùndít, megjíthatë, ju e keni ekspozuar veten shumë financiarisht dhe ka çështje që dùhèt të zgjídhen. Mùndohuni të balanconi të ardhùrat dhe shpenzímet në mënyrë që të mòs e gjèni veten në defiçit

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments