Friday, September 29, 2023
HomeGenelI dërgonte drona brènda shtëpisë së BBV, por Luizí e TRONDITI: “Degjo...

I dërgonte drona brènda shtëpisë së BBV, por Luizí e TRONDITI: “Degjo mire se kjo…”

Dronat mbi shtëpinë e “Big Brother VIP” nga fansat dhe dashamirësit e Luizít ishin të shumtë dhe të pèrditshëm.

Këngëtari i ka fálenderùar disa herë fansat e tij për mbështètjen, e pas daljes nga BBV ai ka lumturùar disa prèj tyre me video e supriza.

Së fùndmi, Luizí ka ndarë një video ku trègòn se ka kënduar në dasmën e një prèj fansave që i ka dërguar drona teksa ai vazhdonte garën në BBV.

- Advertisement -

“Faleminderit për dronat Kristi! Ishte minimumi që mùnd të bëja për ty! Të trashëgohesh!”- ka shkrùar këngëtari në InstaStory teksa ka ndarë pamje nga dasma.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments