Friday, September 29, 2023
HomeGenelPlás një tjetër skándál i “BBVA”, ish-banori zbùlon çfarë ndòdhi në prapaskenë

Plás një tjetër skándál i “BBVA”, ish-banori zbùlon çfarë ndòdhi në prapaskenë

Disa ditë mëparë Efi një nga konkùrèntet e Big Brother VIP, akùzoi opinionisten Zhaklin Lekatari, se i ka ushtrùar prèsion të mòs flas dhe të mòs shprèh opinionin e sáj gjatë publicitetit të prime.

Madje u publíkuan edhe disa mesazhe nga miq të Efit. Por e vërteta nuk u sqárua asnjëherë.

- Advertisement -

Këtë vèndòsi ta bëjë së fùndmi një ish-konkùrènt i shtëpisë së Big Brother VIP, Shpat Kërleshi.

Moderatori ka qenë i ftuar në emisionin e Ester Bylyku në ‘Glamour Zone’, ku rrëfeu se çfarë ka ndòdhùr gjatë asáj mbrëmje.

- Advertisement -

I pyetur nga Ester nëse vërtetë ka ndòdhùr një debát mes Zhaklinës dhe Efit, Shpati u përgjígj:

“Po, është e vërtetë. Në atë moment, unë kisha dalë nga studio, nuk isha aty, sepse ishte publicitet. Erdhá nga fùndi, i gjeta dùke debátur por shumë pak. Madje nuk árríta ta kuptoja për çfarë po diskutonin, por është e vërtetë që ka patur një debát mes tyre.”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments