E RENDE! Luizí perfùndon ne Polici, ja akùza dhe reagimi i tij publík

Duket se fama nuk e ka ndíhmuar këtë herë Luiz Ejllin, e cili është gjòbitur nga pòlícia, dùke vërtetuar qártë parimin se párá lígjít jemi të gjíthë të barabartë.

Në një video që po qárkùllon në rrjètet sòcíale, shfaqet këngëtari i hitit “Zjarr e Ftohtë” i cili është ndáluar nga pòlícia báshkíake për shkák se ka parkuar makinën në vendin e gabuar.

Artisti shihèt ta ketë márrë me shumë sportivitet gjòbitjen nga pòlícia, dùke e pranuar gábímin e bërë, teksa buzèqesh.

Pas pùshimeve që ka káluar së báshkù me Kiarën në Turqí, Luizí i është ríkthýer pèrditshmërisë së tij, dùke vijuar të márrë pjesë nëpër koncerte të ndrýshme.

Nga ana tjetër, Luizí po përflitet se ka nisur xhirimet e këngës së tij të re, për të cilën deri tani nuk janë zbùluar shumë detaje.

 

Leave a Reply