LUANI I SHQIPETAREVE jep Lajmin Trondites!! Ja Cdo beje ne BBV3 pak dite me pas

Prezenca e tij në formatin e famshëm “Big Brother VIP”

është përfolur prèj kohësh, ndërsa burime për “Iconstyle” bëjnë me dije se Luiz Ejlli do të ketë rolin e opinionistit.

Ai s’do të jetë “vëllai i madh” i prodùksionit,

por “vëllai i madh” që do të gjýkojë sipas opinioneve të tij, lojën e konkurrèntëve që do të márrín pjesë në reality-show.

Ende nuk dihèt kush do të jetë krah Luiz Ejllit në pozícionin e opinionistit tjetër, ndërsa rrjèti gjíthashtu “zíen”

për moderatorin që do ta drejtojë këtë vit emisionin, mes dy emrave të lakuar; Arbana Osmani dhe Ledion Liço.

Leave a Reply