TENSIONE NE BBV?! Pak dite nga FUNDI Situata e RENDE Pèrplaset Jùli dhe Egla? Aktori e ‘qèllon’ me…

Jùlian Deda dhe Egla Ceno kanë patur një raport me ùlje dhe ngritje brènda shtëpisë së “Big Brother VIP3”.

Debatet e ashpra mes tyre kanë nisur që në fíllim të reality show-t, por nuk kanë munguar as momentet e bukura me të qeshura.

E një moment i tillë ka ndòdhùr mbrëmjen e djeshme. Teksa të gjíthë banorët ishin ùlur për të fjetur në dhomën e gjumit, Jùli është ngritur dhe ka gudùlisur Eglën.

Kjo e fùndít e ka márrë me sportivitet gjestin e áktorit të njohur. Ceno më pas është ngritur nga krevati dhe me një shapkë në dorë ka ndjèkur pas Dedèn, i cili shkòi nga living.

Më pas aty nisi një ‘luftë’ me jastëk mes dy banorëve. Nga ana tjetër, Erjola Doçi që e pa se çfarë po ndòdhte mes tyre u shprèh: “Ja teatër në mes të natës. Jùli dhe Egla në performancë”.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...