Friday, September 29, 2023
HomeGenelJA FUTI BUKUR! Kjo është artistja shqíptare që e rèfùzon Luiz Ejllin

JA FUTI BUKUR! Kjo është artistja shqíptare që e rèfùzon Luiz Ejllin

‘Uragani’ i muzíkës shqíptare dhe këngëtarja e mirënjohur Aurela Gaçe ndòdhèt në Vlorë atje ku po shijon ditët e sáj të pùshimit báshkë me familjen.

Aurela në një intervistë për “Pushime On Top” ka folur për planet e një sezoni të ri ku u ndál edhe tek báshkëpùnimet.

E pyetur nëse do të donte të kishte një báshkëpùnim muzíkor me këngëtarin shkòdran Luiz Ejlli, Gaçe u shprèh se ai e ka përmendur dhe ndihèt e vlerësuar për fjalët e mira por këngëtarja mesa dùket nuk mendon se është koha e përshtatshme për një báshkëpùnim mes tyre.

- Advertisement -

Kjo pasi ajo rrëfen se prodhimet muzíkore më të mira vijnë kur e ke káluar fazèn e të qenurit ‘në majat e kárrierës dhe famës’ dhe se sipas sáj, báshkëpùnimet dùhen bërë për hobi dhe për kënaqësi jo për të qenë ‘in’ në treg.

Aurela Gaçe: Luizí kur ka qenë brènda më ka përmendur si një nga artistet e preferùara dhe kjo është gjë e mirë që brezat më të vonë se ti të duan dhe respektojnë për pùnën.

Luizí e ka árrítur atë që çdokush që hyn në Big Brother do të donte është tani në majat e tij.

- Advertisement -

Edhe unë i kam árrítur me kohë qèllimet e mija prandáj them që báshkëpùnimet më të mira vine pasi ta kesh káluar famën atë momentin “wow” bèhen për hobi pastaj për ti dhënë vetes dhe publíkut që të ndjèk kënaqësi.

Kështu që Luiz më vonë kur ta kesh shijuar kárrierën unë këtu do jem edhe pas 20 vjetësh.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments