DEL E VERTETA TRONDITESE! Deklárata’ e Arbanës për Ledionin mori dhenë, ja cfarë fshihèt!

Në rrjèt janë dùke qarkùlluar lájme se Arbana Osmani ka konfirmuar zèrat për lárgimin e sáj nga BBV.

Thuhèt se nuk do të jetë ajo që do të prezantojë edicionin e tretë të Big Brother VIP, por Ledion Liço.

Por deklárata që mori dhenë nuk është nga Arbana Osmani. Në ákt ky është një profil fállco që hiqet

si moderatorja dhe jo profili i sáj zyrtar.

Nga ana tjetër Arbana ka vèndòsur mòs të reagojë fare përsa i përket lájmeve që po qarkùllojnë prèj kohësh në rrjèt.

Leave a Reply