CMENDURI PARA PRIME! Ilnisa Agolli RIKTHEHET SOTE NE BBV, ja SKENARI Skandaloz

Big Brother Vip Albania është një fenomen sòcíal që mbèrthen fòrt jo vetëm vëmendjen por edhe debátin publík.

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdhá ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektákli árríti të gozhdonte párá

ekranit teleshíkuesit dhe rezùltoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Vetëm pak më parë teksa ka qenë dùke biseduar në oborr me Rozèn për Ilnisën dhe Merionin, Erjola shprèhèt se ka parë në ëndèrr mbrëmë se Ilnisa do të ríkthehtet në shtëpinë e “BBV3”

Më ka dal në ëndèrr mua síkur do fùtet Ilnisa nesër

Ilnisa Agolli RIKTHEHET SONTE NE BBV? Ja cfarë po flitet brenda shtëpisë, mësoni se cfarë pritet të ndodh sonte

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...