‘Jam lutur që ky personazh të mòs bèhej pjesë e BBV’, Luizí HABIT, trègòn konkùrèntin që i FRIKESOHEJ pa masë/FOTO

Luiz Ejlli ishte ditën e sotme prezent në studion e Fan Clubit ku dhe moderonte Kiara Tito.

Ai nuk ka ngurrùar të bëjë një foto me balerinin Albi Nako.

“I vetmi konkurrènt që do e kisha të vèshtírë” shkruan Luizí në foton e postuar në Instagram.

Leave a Reply