Wednesday, June 7, 2023
HomeGenelJanari pa Bòrxhe per Demin, per Luanin nje Lájm! 5 shenja qe...

Janari pa Bòrxhe per Demin, per Luanin nje Lájm! 5 shenja qe u shtròhen rruge te reja

Dashi Edhe pse në shumë momente do ju dùket se do keni përpárá shtylla shumë të fòrta që dùhèt t’i rrëzoni, fálë pèrpjèkjeve të bëra do ja árríni qèllimit. Komuníkimi është píka juaj kýçe. Ju të dashurùarit do bèni çmòs që ta pèrmírësoni márrëdhënien me partnerin.

Do mendoni për surpriza, madje mùnd të bèni edhe sákrífica. Ju beqárët do jeni të hapur dhe do pranoni çdo ftesë që do iu bèhèt. Në këtë mënyrë keni për ta gjetur personin që do iu përshtatet më së miri. Në pùnë do ndiheni herë pas herë të lòdhùr, por báshkëpùnëtorët nuk do ju lënë në baltë asnjë çást. Merak do ketë, por deri në mbrëmje ai do mbárojë. Situata financiare do jetë goxha e turbùllt.

Demi Jupiteri dhe planetë të tjerë do ju ndíhmojnë të keni një komuníkim të mirë me të gjíthë sot dhe kjo do ruajë ambíentin hármoník. Ju të dashurùarit do e rregùlloni márrëdhënien në çift dhe do ndiheni më mirë pranë partnerit tuaj. Më në fùnd do i kuptoni edhe gábímet. Ju beqárët nuk do keni asnjë nèvojë për të ndrýshuar mènjèherë statusín prandáj do i mèrrni gjërat si t’iu vijnë.

Në pùnë do fílloni edhe ndonjë projekt të ri, por asgjë nuk do ju trembë, Ju i keni të gjítha aftësitë e nèvojshme për t’ia dalë mbánë me sukses. Sipas Dritare.net, nëse ju propozohèt edhe një post mendojeni seriozísht për ta pranuar. Për të pèrmírësuar buxhètin është e rrezíkshme të besoni tek lojërat e fatit. Me to mùnd të hùmbni më shumë nga sa mendoni.

Binjak Intuita juaj do jetë edhe më e zhvilluar gjatë kësáj dite. Do keni besim të plòtë tek vetja dhe çdo gjë do ju ecë më së miri. Dialogu do mbizòtërojë gjíthë kohën për ju që jeni në një lídhje. Do ia kaloni mirë me partnerin dhe gjíthë kohës do buzèqeshni. Ditë emocionuese dhe drithëruese do jetë kjo e sotmja edhe për ju beqáret.

Një person interesant do bëjë gjíthçka për t’iu pasur pranë edhe pse ju do trègòheni kokëfòrtë. Në ákt ai do iu pëlqejë jashtë mase. Në pùnë do jetë sërish intuita që do ju çojë atje ku keni ëndèrrùar. Duke i dëgjuar edhe me më shumë kùjdès eprorët nuk do bèni gábíme. Kujdes vetëm nga kolegët zíliqárë. Ekuilibri financiar do ketë goxha trònditje. Kujdes me çdo shpenzím.

Gaforre Gjatë gjíthë kësáj dite dùhèt të mendoni sa më pozítivisht dhe të mòs dòrèzoheni përballë sfídave. Yjet kanë páráshíkuar gjëra interesante për ju. Atmòsfera për ju që jeni në një lídhje do jetë e ngrohtë dhe hármoníke. Bashkëpùnimi dhe komuníkimi do mbizòtërojë gjatë gjíthë kohës. Nëse mendoni për një të ardhme së báshkù dùhèt te përgatisín projektet.

Ju beqárët do fílloni një histori dashùrie, e cila do shndèrrohèt shpèjt në një lídhje goxha serioze. Në pùnë ka mùndësi t’iu jepet një mision i ri që dùhèt ta pranoni pa u menduar dy herë. Kushtèt në të cilat do pùnoni do jenë shumë më të mira se deri më sot. Me financat nuk do i keni mirë pùnët sepse do shpenzoni jashtë mase.

Luani Gjatë kësáj dite do jeni gjatë gjíthë kohën nën prèsion dhe mùnd të bèni gábíme të pamenduara. Idetë nuk do i keni të qárta aspak dhe ndonjëherë do e deformoni edhe realitetin. Jeta juaj në çift nuk do jetë ashtu si ju e keni prítur. Nuk do mungojnë debátet dhe mòsmárrëveshjet çka do e tènsíonojë mjaft ambíentin. Ju beqárët do jeni shármantë dhe do tèrhíqni vëmendjen e të gjíthëve.

Mos ngurroni të páktën të njiheni me disa persona. Në pùnë ka rrezík të ndòdhin gjëra që nuk i kishít páráshíkuar. Kompania mùnd të pakësojë stafin ose mùnd të mbýllet krejt paprítur. Lajmet nuk do jenë të mira. Gabimi më i vogël mùnd t’iu kushtojë shtrènjtë në planin financiar. Kujdes me hapat që do hídhni.

Vírgjëresha Do i keni mendimet shumë të qárta gjatë kësáj dite dhe emocionet do ju shoqërojnë kurdoherë. Klima yjore për ju që keni një lídhje do jetë shumë e përshtatshme. Jeta juaj do jetë shumë më e bukur. Mùnd të shkëmbeni ide, por edhe puthje dhe ledhátime me partnerin. Ju beqárët nuk do i rezístoni dot tùndímit dhe do hídheni në krahët e një personi që do joshë pa menduar për të nesërmen.

Në pùnë gjërat do ecin përgjíthësisht mirë dhe do i ndiqni një për një të gjítha këshillat që ju kanë dhënë shefat. Ambicia gjíthashtu ka për të qenë e fòrtë. Financat do jenë tejet dèlíkate. Dijeni se gábími më i vogël do ju rrènojë tërësisht.

Peshorja Jeta juaj sòcíale dhe ajo profesionale do jetë disi më e privilegjuara gjatë kësáj dite. Do i vini qèllime vetes dhe do bèni pèrpjèkje për t’i realizuar këto qèllime. Ju të dashurùarit do keni dëshira të çmèndura dhe partneri nuk do mùnd t’ua plòtësojë dot. Tregohuni realistë sepse përndrýshe do e lòdhni atë dhe nuk keni për të shkùar askund.

Ju beqárëve do ju ndrýshojë shpesh humori dhe nuk do jeni gati për të dalë me díkë. Në pùnë klima do jetë më e ngrohtë. Formimi që keni márrë kohët e fùndít do ju hyjë shumë në pùnë. Sipas Dritare.net, në planin financiar nuk do dini çfarë hapash të hídhni që gjèndja të mbètet sa më e qëndrueshme. Do keni vèshtírësi.

Akrepi Në shumë momente do ndiheni të paqártë për hapat që dùhèt të hídhni sot. Do gjèndeni edhe nën prèsion nga të tjerët ndërkohë që do spíkatë shpirti juaj rebel. Për ju të dashurùarit do jetë ditë goxha e turbùllt kjo e sotmja.

Nuk do mèrrèni vesh mirë me partnerin dhe kjo mùnd të shkáktojë debáte herë pas here. Ju beqárët nuk dùhèt të pranoni çdo lloj ftese pa qenë të sígùrt se ata persona nuk do ju bëjnë kèq. Në pùnë ka mùndësi që herë pas here të ndiheni të dòbèt për shkák se do fùtni në lojë edhe ndjenjat. Nuk do árrín dot të përqendroheni sa dùhèt. Në planin financiar do krýeni transaksione të rèndësishme dhe gjèndja do jetë goxha e stabilizuar.

Shigjetari Marsi dhe Saturni do sjellin turbùllira të shumta gjatë kësáj dite. Do hyni në kòntrádíkta të njëpasnjëshme dhe do thoni gjëra të palogjíkshme. Për ju të dashurùarit do ketë momente dèlíkate. Nuk do ndiheni aspak mirë pranë personit që dashuroni dhe do bini në melankoli. Ju beqárët do keni një ditë normale dhe pa ndonjë tákim mbresëlënës.

Mos kèrkoni të bèni asgjë me ngùlm. Në pùnë do ndòdhin ndrýshime të mëdhá. Mùnd të ndrýshoni ekipin, mùnd të afroheni me një koleg të ri, por mbi të gjítha nuk do ndiheni aq të qetë sa ditët më përpárá. Financat do i ekuilibroni më në fùnd. Do ndiheni shumë më të qetë dhe të lumtur që më në fùnd ja dòlët mbánë.

Bricjapi Arma juaj më e fòrtë e joshjes do jetë talenti për të komuníkuar. Do i hipnotizoni të gjíthë ata që do keni pranë. Díkush do ju behèt konkurrènt i fòrtë ju të dashurùarve dhe do mùndohèt me çdo mënyrë t’ua márrë partnerin. Tregohuni të zgjuar dhe të kùjdèsshëm nëse nuk doni të mbèteni vetëm. Ju beqárët do jeni shumë të padurùar dhe ka rrezík të hídhni hapa të gabuara.

Gjithçka që do bèni sot do ketë ndíkim të madh nesër. Në pùnë do jeni shumë të devotshëm dhe do i bindni të gjíthë që kanë ide të kùndèrta me ju. Mërkùri dhe Dielli do iu japin çelësat që do ju dùhen për t’ia dalë mbánë. Në planin financiar çdo gjë do ecë më së miri. Nuk príten aspak vèshtírësi.

Ujori Hëna dhe Jupiteri do bèhen báshkë sot për t’iu kríjuar nja ambíent sa më të këndshëm ku do mbizòtërojë ekuilibri dhe entuzíazmi. Për ju të dashurùarit do jetë një ditë e favorshme dhe pozítive. Keni për t’u ndíer shumë më entuzíastë. Do i zgjídhni që në mëngjes disa pròblème të vogla që keni pasur dhe do jeni më të qetë që nga mesdita.

Ju beqárët nuk do dini si të veproni për ta bërë për vete personin që doni. Në pùnë askush nuk do ju ndálë dot dhe do lùftoni shumë fòrt për të árrítur majat. Humori i mirë do ju ndíhmojë pafùndësisht. Në planin financiar do keni më shumë fat nga sa kishít menduar dhe mùnd të krýeni edhe ndonjë investim me tepër.

Peshq Do jeni shumë kreativë gjatë kësáj dite dhe do bèni gjëra që as vetë nuk mendonit se do i árrínit një ditë. Shfrytëzojeni çdo çást deri në maksimum. Nëse keni një lídhje, márrëdhënia me partnerin ka për të qenë e jashtëzakonshme. Do përjètoni kënaqësi të paimágjínueshme dhe do jeni gati të mèrrni vendime të rèndësishme. Ju beqárët nuk do realizoni tákimet e ëndèrrùara dhe do mbýlleni në vetvete.

Në pùnë gjërat do jenë shumë më të lehta nga më parë, ko për shkák të durimit e guximit tuaj, por edhe fálë báshkëpùnëtorëve. Financat do favorizohen nga Dielli. Mùnd të hiqni edhe disa párá mënjanë për të sígùrùar ditët në vijim. Kjo do jetë gjëja më e mirë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments