E FÚNDIT/ Ndodh NÁMI ZÍ mes Egla Cenos dhe Top Channel!

Vitin e káluar, Luiz Ejlli i dhá të drejtat e imazhit televízíonit “Top Channel”.

E gjítha ndòdhi pas famës së madhe që këngëtari mori në Big Brother VIP, dùke firmòsur një kòntrátë me Top Channel, madje edhe llògaria e tij në Instagram i kaloi televízíonit.

Kjo u vu re edhe në postimet që bèheshin në adresën e Luizít, ku në çdo postim thuhej: “Të gjítha të drejtat të rezervuara nga Top Channel”.

Diçka e tillë dùket se po ndòdh edhe me Egla Cenon, banorèn áktuale të “Big Brother VIP”.

Duket se imazhi i sáj ka káluar në pronësi të Top Channel, sipas gazetarit Olti Curri.

Ky i fùndít ka publíkuar disa foto në InstaStory, ku trègòn se edhe në postimet e Eglës thuhèt se të drejtat i përkasín Top Channel.Ndodh e papritura mes Egla Cenos dhe Top Channel!

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...