Saturday, December 2, 2023
HomeGenelVjen párálájmërimi i fríkshëm në BBV: Do kthehem në Shqípëri t’ju bëj...

Vjen párálájmërimi i fríkshëm në BBV: Do kthehem në Shqípëri t’ju bëj námin fare

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqípëri dhe padýshim që ngjárjet e kríjuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjèt, dhe janë kthýer në protagonistët e pèrditshmërisë sonë, dùke transmetuar shumë emocione të fòrta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë pèrditshmërisë, konflíkteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

- Advertisement -

Ish- banorja e shtëpisë së “BBV2”, Ermiona Lekbello është skualifíkuar párá pak javësh, si rrjèdhojë e dhùnës verbale të përsëritur, një vendim ky nga Vëllai i Madh, i cili u komuníkua me anë të një zarfi të zí.

E së fùndmi Ermiona ka reaguar me anë të një video në Instastory për opinionistët e spektáklit dhe mënyrës se si ata mùndohen t’i ‘edùkojnë’ banorët me të cilën Ermiona nuk është aspak dakord.

- Advertisement -Gjithashtu ish-banorja është shprèhur se dùhèt të kthehèt në Shqípëri për të qenë pjesë e një ‘Prime’ e për të pasur një përballje me opinionistët, Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari.

“Nuk mùnd te hesht! Pash një sekuencë të “BBV” dhe po dëgjòja análistët që po bènin edùkatorët. Në ákt dëgjova një análist, që po bènte edùkatorin. Janë burra dhe gra ata aty brènda në “BBV”, është elita. Po bëjmë edùkim? Elitës?

Burrave dhe grave që janë brènda? Që análistët kanë të njëjtën mòshë, nuk e di párádokse, gjíthsesi unë dùhèt të márr pjesë në ndonjë ‘Prime’. Mendoj dùhèt të bëjë ndonjë xhiro nga Shqípëria se do argëtoheni e do argëtohem dhe unë báshkë me ju.”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments