Lajmi qe TRÓNDITI Shqiperine/ Aksídentohet Ledjona? Detajet qe Sapo u Zbardhen

Ledjona Xheladinaj, gazetarja që ishte një prèj protagonisteve

në këtë edicion të tretë të Big Brother VIP, ishte e ftuar pasditen e sotme në “S`e luan topi” në Top Channel.

Ajo ka rrëfyer një histori të patreguar më parë për një ngjárje të ndòdhùr vite më parë, ku hùmbi jetën míkesha e sáj.

Një áksídent i ndòdhùr i mori jetën koleges së sáj gazetare, por për shkák të disa ínfòrmacioneve të gabuara, prindërit e Ledjonës kujtonin se víktimë ishte vajza e tyre.

“Ndodhi áksídenti ku Enkelejda ndèrroi jetë, po ne kemi qenë nja 200 metra lárg tyre. Ish-báshkëshorti im në atë kohë për shkák të një ínfòrmacioni të pasáktë, njòftoi familjen time se kisha ndèrrùar jetë, dhe për disa orë ata më dinin të vdèkur,” trègòi Ledjona.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...