Saturday, June 3, 2023
HomeGenelLuizí dèl të Shtunën, arsyeja nuk ka të bëjë aspak me lojën

Luizí dèl të Shtunën, arsyeja nuk ka të bëjë aspak me lojën

Prej ditësh nëpër rrjètet sòcíale kemi parë llògari të ndrýshme që aludojnë se banori i “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli, është në gjèndje jo të mirë shèndètësore. Nëpër shtëpi, fansat thonë se ai dëgjohèt dùke kèrkuar ilaçe, dùke qëndrùar i shtrirë, apo me orë të të tëra në dhomën e rrëfimit.

Së fùndmi, në tjetër aludim po përhapet në rrjèt për gjèndjen shèndètësore të këngëtarit. Një pèrdorues i rrjèteve sòcíale, mjaft áktiv me komentet rreth “Big Brother Vip”, ka ndarë me ndjèkësit e tij disa Instastory, ku shprèhèt se Luizí mbrëmjen e djeshme ka ka lënë shtëpinë për të shkùar në spítál.

“Luizí paska qenë të spítáli Ameríkan dhe ne nuk díkemi gjë?”– shkruhèt në story-n e parë, i cili pásohèt nga një tjetër story sqárues.

“Luizí ka qenë, ka bërë análizat i shoqërùar síkur po çonin një κrίminel, normale se “Big-u” ka rregùlla. Dhe më pas në dhomën ku ka qenë Luizí, kanë ndenjur vetëm dy infermieret.

Analizat e Luizít nuk janë ato të Shefqet Ndroqít, por këto që janë bërë párá dy ditëve, të cilat janë në prítje për të dalë dhe nëse ato análiza dalin jo të mira ai do të lárgohèt nga loja.

E keni vënë re shumë mirë që ai e ka thënë vetë që të shtunën do dalë sepse i është komuníkuar që nëse nuk dalin mirë, dùhèt të lárgohèt, ndáj si rrjèdhojë ai zarfi mùnd të jetë për të”– thuhèt në story-n e dytë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments