7 shenjat qe xhepat do ti kene me PARA/ Hòròskopi me i sakte per PASURINE tuaj

Dashi Merkùri do ndíkoje pozítivisht sot ne jetën tuaj ne çift dhe do kaloni një dite shume te qete. Me partnerin nuk do debátoni për asgjë. Beqáret do jene me realiste dhe nuk do hèdhin asnjë hap te gabuar. Jeta e tyre do jete fíks ashtu si e kishin ëndèrrùar gjíthmonë. Financat do dini si t’i mbáni gjate gjíthë kohës nen kòntròll kështu qe nuk keni për te pasur trònditje.

Demi Do jeni shume te përkùjdèsur dhe lozonjare me partnerin tuaj gjate kësáj dite prandáj márrëdhënia me te do behèt akòma me e bukur nga me pare. Beqáret ka rrezík te zhgènjehen tej mase nëse hèdhin hapa te nxituara sot. Personat qe do ju afrohen ne te vërtetë nuk do jene aspak ashtu si dùken. Buxhèti nuk do jete i kèq, megjíthatë po u treguat te pakùjdèsshëm mùnd te keni edhe trònditje.

Binjaket Për te dashurùarit kjo e sotmja ka për te qene një dite e jashtëzakonshme. Shume nga ëndrrat me te bukura do realizohen dhe do ndiheni plòtësisht te plòtësuar. Beqáret do realizojnë tákimet qe kane ëndèrrùar gjíthmonë dhe do ndihen gati për te hèdhùr hapa me rèndësi. Ne planin financiar do ketë vetëm pèrmírësime kështu qe përfitoni për te bere edhe ndonjë investim te domòsdoshëm.

Gaforrja Gjate kësáj dite do keni shpesh debáte me atë qe keni ne krah për disa tema dèlíkate dhe kjo gjë do ju beje te jeni gjíthë kohës te mërzítur. Beqáret nuk dùhèt t’i márrín seriozísht te gjítha fjalët e ëmbla qe do ju thonë sepse mùnd te lèndohen me pas. Financat do vazhdojnë te mbèten te paqëndrueshme prandáj matuni disa here párá se te krýeni çdo lloj shpenzími.

Luani Do bini dakord për çdo gjë me partnerin tuaj gjate kësáj dite dhe do ndiheni gati për te hèdhùr edhe hapa me te rèndësishme me te. Beqáret gjíthashtu do jene me fat dhe do e gjejnë shpirtin e tyre binjak me te cilin do dashurohen ashtu si do e ndíejnë. Financat nuk do jene ne gjèndjen me te mire te mùndshme, por me pak me shume maturi dhe përkùjdès do árríni atje ku keni dashur.

Vírgjeresha Edhe síkur te jeni te tejmbùshur me pùne mòs e lini asnjë moment pas dore partnerin tuaj gjate kësáj dite. Ai do ketë vërtet nèvoje për ngrohtësínë, dashùrinë dhe mbështètjen tuaj. Beqáret do fíllojnë pa kuptuar një histori te bukur krahasuar me përrallat. Financat nuk do jene te këqíja, megjíthatë nga sjellja juaj me to, shpenzímet dhe mënyra sesi do i menaxhoni do váret e ardhmja e tyre.

Peshorja Dite e stuhishme ka për te qene kjo e sotmja për te gjíthë ata qe janë ne një lídhje. Mùnd te debátoni me partnerin edhe për gjerat me elementare ne dùkje pa ndonjë rèndësi te madhe. Beqáret do kenë personalitet te fòrte dhe nuk do bíen pre e çdo táktíke joshjeje. Për financat është një dite mjaft e favorshme dhe ju mùnd te bèni edhe transaksione ose te shlyeni bòrxhèt.

Akrepi Sot do bèni çdo gjë për partnerin tuaj ju te dashurùarit dhe márrëdhënia ne çift do ketë vetëm pèrmírësime. Edhe ata qe kane pasur disa mòsmárrëveshje do ndihen me te qete. Beqáret do bëjnë te pamùndurën për t’u afrùar me díke qe pëlqejnë, madje për këtë mùnd te rrezíkojnë edhe një miqësi te vjetër. Me shpenzímet do jeni tej mase te kùjdèsshëm e te matur kështu qe situata do mbètet e kënaqshme.

Shigjetari Dite mjaft sensuale do jete kjo e sotmja për te gjíthë ata qe janë ne një lídhje. Shpesh do ndiheni aq mire ne krahët e partnerit tuaj saçe do ju dùket síkur nuk jeni ne realitet. Beqáret do e harxhojnë kohen me gjera te kòta dhe nuk do i përkushtohen aq sa dùhèt kèrkimit te dashùrisë. Ne planin financiar gjèndja ka për te qene përgjíthësisht e qëndrueshme.

Bricjapi Duhèt te lini çdo gjë tjetër pas dore gjate kësáj dite dhe t’i përkushtoheni atij qe keni ne krah. Nëse nuk e bèni këtë ka rrezík qe márrëdhënia mes jush te fílloje te ftohèt dalëngádalë. Beqáret do kenë dashùri me shíkim te pare dhe rráhjet e zèmrës do jene te fòrta nga te dy palët. Ne me shpenzímet nuk trègòheni aspak te matur e te kùjdèsshëm shume shpèjt keni për te mbètur me xhepat bosh.

Ujori Dite normale do jete kjo e sotmja për juve qe jeni ne një lídhje. Do keni edhe ndonjë debát te vogël me partnerin, por nuk do mungojnë as momentet e këndshme. Beqáret dùhèt te trègòhen shume me te kùjdèsshëm sepse asgjë nuk është ashtu si dùket ne pamje te pare. Ne planin financiar do ecni me strategjí sot dhe gjèndja për fatin e mire do jete goxha e stabilizuar.

Peshqít Fale vízítës qe do beje Venusi, ata qe janë ne një lídhje nuk do ndihen aspak te tríshtuar sot. Ne program do jete hármonia, sensualiteti dhe çástet romantíke. Beqáret nuk do kenë asgjë me tepër sesa disa flírte pa ndonjë rèndësi te madhe. Ne planin financiar nuk do kenë vèshtírësi te mëdhá, megjíthatë serish dùhèt te trègòheni te kùjdèsshëm ne mënyrë qe te mbròni edhe te ardhmen.

Leave a Reply