Friday, September 29, 2023
HomeGenelSapo ndòdhi ne BBV! Largohèt kjo banore, Luizí thote fjalet me trònditese

Sapo ndòdhi ne BBV! Largohèt kjo banore, Luizí thote fjalet me trònditese

Luizí dhe Jori, nën ngrohtësínë e díellit të sotëm kanë gjetur kohë të flasín për finalen.

Nga njëra anë e pishinës, Luizí i premton finalen modèles, sakaq ajo dýshon mbi këtë, dùke qenë se ditën e djeshme ai i ka thënë që ajo do të dalë.

Sepse është me e rrezíkuara i është përgjígjur ai, ndërkohë që pranon se ka ngelur me gojë hapur nga Jori (e cila është me bíkini në pranë pishinës), së báshkù me personelin e Bigut që vëzhgon gjíthçka nga shtëpia.

- Advertisement -

Pas íkjes së Kiarës, mòs Luizí do shoqërohèt më shumë me Jorin?

Luiz: Të kam thënë a jo?! Unë do bëj çmòs me t’çu ty në finale. Normal, arsyen ta thotë Nita.

Jori: Po ti dje më the, ti do dalësh.

- Advertisement -

Luiz: Je më e rrezíkumja. Dëgjo, do mèrrem me ty këtë javë.

Jori: Okay, çke ti.

Luiz: I ke lënë tanë me gojë hapur, sa edhe zèri nuk tha vèndòs míkrofonin.

Jori: Do mèrresh ti me mua, okay, po me çá do mèrresh ti me mua, kur s’kam bërë asnjë gábím në këtë shtëpi.

Luiz: Kjo s’o në terezí, çá jam tu bë që në mëngjes unë, më dòli goja mbrapa, për kë jam tu fol?!

Jori: Ahaa, unë kujtoja do më sùlmoje.

Luiz: Jo moj, kush të sùlmon ty, e vraftëzòti e vraftë.

Ngacmimet mes Kristit dhe Jorit kanë qenë shumë të shpeshta në shtëpi. Ndonëse Kristi mendon se Jori ka një pëlqím për të, kjo e fùndít e hèdh poshtë supozímin e tij.

Sipas Jorit, Kristi është kárákter shumë i butë dhe se ajo nuk përshtatet dot me tipat si Kristi.

Jori tha se ajo është më “mashkùll” se Kristi dhe se ajo kèrkon díkë që të ketë kárákter më të fòrtë.

I pranishëm gjatë kësáj bisede ishte edhe Qetsori. I pyetur nga Jori lídhùr me Kristin, Qetsori u shprèh se Kristi nuk është tip i kèq, por mbáse jo për Jorin.

Duke folur me batuta, Jori u shprèh se asáj do i bíen në kurriz të gjítha gjërat e shtëpisë, dùke qenë se do dominojë në márrëdhënien e sáj me Kristin.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments