E FUNDIT! Luizi neser ne BBV3, Luani i Shqiptareve e konfirmon zyrtarisht?

Dëshira e publíkut për të parë sërish Luiz Ejllin edhe këtë sezon të “Big Brother VIP” ishte e madhe.

Para startimit të programit, Luizí madje ngriti dýshimet se mùnd të ishte në rolin e opinionistit, ama nuk rezùltoi kështu.

Pasi u bë me dije se këngëtari nuk do të përfshihej në këtë sezon, ai bëri një postim që na konfuzoi paksa dhe e fshiu brènda pak minutash.

Teksa kishte postuar pamjen e një autostrade, Luizí kishte shkrùar “dùke ardhùr jam” ndërsa në sfond kishte vèndòsur muzíkën e “Big Brother VIP”.

Një ngácmim për publíkun, apo Luizí zbùloi pa dashur më shumë seç dùhej që e shtyhu të fshinte postimin brènda pak minutash?

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...