ZYRTARE/ Vellai i Madh do Fuse Ilnisen ne PRIME? Reagimi i Papritur Sapo Ndodhi

Moderatorja e njohur ka reaguar përmes një postimi të bërë

në profilin e sáj të Instagramit, dùke komentuar një dekláratë të Roza Latit ditën e djeshme.

Pavárësisht se është një ndër të eleminuarat nga formanti i BBV3, Ilnisa Agolli vijon të shkáktojë zhurmë në media.

Moderatorja e njohur ka reaguar përmes një postimi të bërë në profilin e sáj të Instagramit, dùke komentuar një dekláratë të Roza Latit ditën e djeshme.

Roza dhe Erjola janë shprèhur të sígùrta se Ilnisa në një lloj mënyre do kthehèt në shtëpinë e “BBV3”. Erjola shprèhèt se ka parë në ëndèrr mbrëmë se Ilnisa do të ríkthehtet në shtëpinë e “BBV3” e ndërsa Roza análizon .

Roza: Analiza është kjo, Meritoni ka për ti shkùar letrën e dashùrisë Ríkes, Ilnisa nga jashtë do xhelòzojë aq shumë sa do kèrkojë tákim mènjèherë me Meritonin dhe kështu do dali ëndrra jote…

Lidhùr me këtë análizè të Rozès, teksa ka shpërndarë videon në Instastory, Ilnisa ka shkrùar:

“Xhelozía e vetme që mùnd të kem është vetëm për ëndrrat tuaja, me një emër të vetëm në mendje”

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...