“Do ULERASIN Bingo…” Ja 3 Shenjat qe FATI i Çmènd pas dates 18 Dhjetor

Dashi – Nëse jeni ne një lídhje mòs kèrkoni te impononi mendimin tuaj mbi partnerin sepse do keni mòsmárrëveshje te shumta. Pranojini sugjerimet e tjetrit dhe toleroni. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë tákim imprèsionues. Ne planin financiar dùhèt te vazhdoni te trègòheni te matur. Nëse shpenzoni pa u menduar do fùteni ne një vorbùll te madhe.

Demi – Çiftet do gjènden përballë disa zgjèdhjeve te vèshtíra, por qe dùhèt t’i bëjnë sot me patjetër, Mendohuni sa te mùndni, por jo vetëm për veten tuaj. Beqaret do pëlqejnë jashtë mase një person qe sápo ka fílluar një angazhim serioz. Mos bèni gábím te shkátërroni një lídhje te qete. Merkùri do ndíkoje tek financat dhe do i mbáje ato gjíthë kohës te qëndrueshme.

Binjaket – Ndryshime rrènjësore do ketë sot ne jetën sentimentale te çifteve. Ata qe kane pasur debáte do ndihen me te qete, ndërsa ata qe kane pasur një lídhje te qëndrueshme do bëjnë plane për te ardhmen. Beqaret do kenë surpriza te këndshme. Ne planin financiar çdo gjë do shkòje me se miri. Nuk do keni as vèshtírësi për te shpenzuar për ato qe dëshíròni.

Gaforrja – Jeta juaj sentimentale do ndjèke drejtimin e dùhur sot. Jupiteri do iu nxite te trègòheni me te hapur dhe t’i pranoni me lehtësisht mendimet e atij qe keni ne krah. Ai nga ana e tij do iu surprizoje gjíthë kohës. Beqaret nuk do hèdhin asnjë hap pa qene te sígùrte. Financat nuk do jene te mira, por nuk dùhèt te luani aspak me lojëra fati. Mund te hùmbni me shume sesa te fitoni sot.

Luani – Do jeni me humor shume te mire gjate kësáj dite dhe do argëtoheni pa fùnd me personin qe keni ne krah. Çdo moment do jete i veçánte dhe emocionues për ju. Beqaret do jene gjíthë kohës ne kèrkim dhe do i studiojnë mire personat qe do tákojnë. Ne planin financiar dùhèt te trègòheni me vigjílente se kurrë me pare. Gabimeve vogla mùnd te jene fátále.

Virgjeresha – Jeta juaj sentimentale do jete e mbùshur me surpriza te këndshme sot. Do jeni te gatshëm te bèni edhe ndonjë çmenduri te vogël vetëm qe atmòsfera te nxèhèt. Beqaret do jene me te mbýllur ne vetvete dhe nuk do përfitojnë nga ftesat qe do iu bèhen për te dale. Financat nuk do jene ne gjèndjen e tyre me te mire. Tregohuni te kùjdèsshëm qe te mòs keni pròblème.

Peshorja – Plutoni do jete i vèndòsur kèq ne qíellin tuaj te dashùrisë dhe pròblèmet ndërmjet jush dhe partnerit do jene te mëdhá. Mos u nxitoni për asgjë. Beqaret do kenë tákime mjaft imprèsionuese me persona te veçánte. Problemet materiale dùhèt t’i zgjídhni sa me shpèjt te mùndni. Edhe shpenzímet dùhèt t’i ùlni nëse nuk doni te keni me tepër vèshtírësi.

Akrepi – Do keni disa përballje te vogla sot me atë qe keni ne krah, megjíthatë nuk pritet asgjë alármuese. Mos mendoni gjíthmonë se jeni ju qe keni te drejte. Beqaret do kenë mùndësi ta gjejnë shpirtin e tyre binjak ne orët e pasdites. Bëjini sytë katër ne atë periudhe. financat do jene mjaft te luhatura. Nuk është momenti i dùhur për te krýer shpenzíme te pamenduara.

Shigjetari – Marrëdhënia ne çift do pèrmírësohèt mjaft gjate kësáj dite. Do flisni për gjíthçka me partnerin tuaj dhe do i harroni pròblèmet qe keni pasur díkur. Beqaret do i japin me shume prioritet jetës familjare dhe miqve. Dashuria për ta do jete ne vend te dyte. Dielli do iu ndíhmoje ta pèrmírësoni situatën financiare. Do mùnd te krýeni edhe ndonjë transaksion me tepër.

Bricjapi – Nëse mendoni se ka ardhùr koha ta zyrtarizoni lídhjen tuaj flisni seriozísht me atë qe keni ne krah dhe bëjani te qarte gjerat. Boll me dùke e shtyre kohen pak e nga pak. Beqaret do jene te privilegjuar ne dashùri. Edhe pse nuk e kane kèrkuar me ngùlm princi i kaltër do mbèrrijë. financat do duan me shume kùjdès dhe maturi. Me pak durim mùnd ta stabilizoni situatën.

Ujori – Dialogu nuk do mungoje për asnjë moment sot ne lídhjen qe keni kríjuar. Nga ana tjetër partneri do iu joshe gjate gjíthë kohës dhe do iu beje te ndiheni me se miri. Beqaret nuk dùhèt te pranojnë çdo lloj ftese pa qene te sígùrte për personat qe do ua bëjnë atë. Ne planin financiar shmángni shpenzímet e tejskajshme qe te mòs keni pròblème serioze.

Peshqít – Do trègòheni shume stríkte ne dashùri sot dhe shpesh do e vini partneri ne síklet. Mos e teproni nëse nuk doni te keni mòsmárrëveshje te mëdhá. Beqaret do dùhèt te márrín disa vendime te cilat mùnd t’ua ndrýshojnë përfùndimisht jetën. Ne planin financiar gjerat do shkòjnë me se miri. Madje do keni mùndësi te hiqni edhe ndonjë párá mënjanë.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...