DÉSHPERUESE/ Pak ore pas PRIME, Egla Cenos i Ndodh GJÉMA jashte Shtepise

Mbrëmjen e sotme u transmetuan disa pamje në “Big Brother VIP” nga debáti i fòrtë mes Eglës dhe Jùlit.

Egla shpèrtheu në akùza ndáj Jùlit sa i përket kárrierës së tij si áktor, madje u shprèh se titùllin “Mjeshtër i madh” e ka márrë nga partia.

Debati u nxit sërish edhe në prime mes tyre, ndërsa “lufta” e vërtetë dùket se po ndòdh jashtë reality show-t.

Pas fjalëve të Eglës ndáj Jùlit, ajo ka hùmbur mbi 3 mijë ndjèkës brènda disa minutash, dùke shkùar nga 73,8 mijë ndjèkës në 70,3 mijë.

Një veprim që trègòn qartë se kë mbështèt publíku në debátin mes tyre.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...