Friday, September 29, 2023
HomeGenelE fùndít! Kerkohèt mbýllja e BBV, deklárata bòmbe: Mos i hengshi páráte

E fùndít! Kerkohèt mbýllja e BBV, deklárata bòmbe: Mos i hengshi páráte

Ish-banorja e Big Brother Ermion Lekbello ka reaguar ashpèr pas sumit me ármë ndáj Top Channel, ku mbèti i vrárë roja Pal Kola.

Ajo u bèn thirrje drejtuesve të prodùksionit dhe báshkëpronareve, Sara Hoxha dhe Lori Hoxha që të mbýllin spektáklin e “Big Brother Vip”.

- Advertisement -

Ermiona ka publíkuar një video ku shihen banorët brènda shtëpisë të cilët dëgjojnë të shtënat nga ngjárja e së hënës, dùke shkrùar:

“Të mbýllet ky emision, kaloi çdo gjë, nuk tolerojmë më. Të paguajnë këtë fatkèqësi që ndòdhi. Mos i hengshi párátë”, ka shkrùar Ermiona.

- Advertisement -

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments