Saturday, June 3, 2023
HomeGenelHarrojeni Luizín dhe Olten, ky banor po perdor híle te pafùnd per...

Harrojeni Luizín dhe Olten, ky banor po perdor híle te pafùnd per fatin e BBV

Luiz Ejlli është bërë shënjestra krýesor e Qetsor Ferunajt që nga dita e parë që ka hyrë në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Ish-fituesi i Big Brother Albania është zòtuar të thýer rekord dùke e fituar edicionin e dytë të BBVA, por edhe atë të tretin.

Këto komente i ka bërë gjatë një debáti me Luizín, i cili i ka thënë ta provojë edhe njëherë te edicioni i ardhshëm. “Ti provo edhe një herë te treshi se në kohë je”, i ka thënë këngëtari, derisa Qetsori ia ka kthýer se do të provojë shumë gjëra, ndërsa Ejlli i ka urùar sukses. “Unë do të thýej rekordin e Big Brotherave, do të fitoj dýshin, do të fitoj treshin…”, ka theksuar Qetsori.

“Do e shohësh ti si do të fitosh sa të dalësh në nominim me mua edhe me një tjetër edhe fíllon i bart valixhèt”, i është kùndèrpërgjígjur Luizí.

Qetsori e quajti Luizín “të përkëdhelur”, ndërsa shtoi se ai nuk ka árrítur asgjë vetë në 37 vjet, po është mbështètur nga “shoqëria.” Në fùnd ai i përmendi Luizít edhe Kiarën, dùke i thënë që ta pyesë e të márrë ínfòrmacione nga partnerja e tij për të. Kujtojmë se vetë Kiara ka shprèhur më herët se njihèt me Qetsorin nga jashtë, pasi ka pùnuar me të

Qetsori: Ti je i përkëdhelur, asgjë nuk ke bërë me fòrcat e tua, 37 vjèç sillesh vërdallë. Je i përkëdhelur nga të shtëpisë, kush të ka mbështètur nga shoqëria.

Akòma të gènjen mendja që je i fòrtë? E keni fjalë të bukur atë shprèhjen “të hyptë vetja në qejf”, ti je një nga ata. Nuk ke ínfòrmacion ti. Të ka thënë Kiara kush jam unë apo jo? Merr ínfòrmacion.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments