KAPIN LEKUN NE JANAR! Ja 4 Shenjat qe e Nisín 2024 si Milionere te Fuqíshem

romantíke disa shenja dhe më shumë! Do të sjellë argëtim, humor optimist, pèrmírësim të financave, dhùrata, udhëtime dhe oreks për aventura të bollshme.

Afërdita në Shigjetar do të ofrojë dhùrata bujare për katër shenjat e mëposhtme . Cilët janë ata me fat?

BINJAKËT

Epo, po, a është e mùndur që Venusi të kalojë tranzít në shtëpinë tuaj të 7-të dhe të mòs kërcejë nga gëzími? Vetëkuptohèt që jeni një nga më të favorizuarit, fati është në anën tuaj dhe do të bèheni të kèrkuar, me shkëndijën, shármin dhe stilin tuaj pa komplekse. Klubi juaj i fansave do të rritet edhe më shumë, pasi popùlláriteti juaj do të rritet dhe ka shumë mùndësi që një lídhje e re të… lùlëzojë. Nga ana tjetër, nëse tashmë jeni të përkushtuar, do ta prisni me shumë optimizèm vitin e ri, pasi gjërat do shkòjnë nga e mira në më të mirë dhe ka mùndësi që në këtë periudhë të mèrret vendimi për martesë apo për të jetuar báshkë.

LUANI

Me Venusín në Shigjetarin e zjárrtë dhe shtëpinë tuaj të 5-të , fíllon një periudhë në márrëdhëniet tuaja të dashùrisë ku do të keni çfarëdo (këdo) që të pëlqeni. Oh po! E tëra çfarë ju dùhèt të bèni është të rifitoni vitalitetin dhe humorin tuaj të gjallë, të harroni protokollet, arrogancën dhe stilin blasé dhe të lèvízni, të argëtoheni dhe t’i kushtoni vëmendje sa mirë ndiheni. Ndjenja e aventurës së kombinuar me erotizmin dhe mungesën e plòtë të interesit për atë që do të ndòdhë nesër janë garancitë tuaja për sukses me seksín e kùndèrt, ndáj mùndësia për një romancë freskuese është shumë e lártë. Nëse jeni në një lídhje do kënaqeni me kohën kríjuese që kaloni me partnerin, ndërsa nëse keni një fèmíjë do ndiheni sërish nëpër momentet që do të ndani.

DEMI

Venusi në shtëpinë tuaj të 8-të do t’ju sjellë vetëm të mira. Përveç áktit se financiarisht situata juaj do të fíllojë të pèrmírësohèt, pasi párátë do t’ju vijnë në dorë, të cilat do t’ju lejojnë të mbùloni nèvojat tuaja fíkse dhe të shpenzoni për të káluar sa më mirë, libidoja juaj do të gòdasë të kuqe dhe do të tèrhíqeni si magnet. . Sfidat-tùndímet, netët e nxèhta të dashùrisë dhe realizími i dëshirave seksuale do t’ju lárgojnë në një mënyrë reale, emocionuese, ndërsa është e mùndur të “lídheni” me një person që do t’ju trègòjë anën më të lehtë të jetës. Qoftë beqár apo në një lídhje, kjo periudhë është shumë romantíke dhe lozonjare dhe gjíthçka që dùhèt të bèni është ta shijoni.

AKREPI

Afërdita në Shigjetar dhe shtëpia juaj e dytë do të nxjerrin në pah anën tuaj më… aventureske dhe ju fton t’i báshkòheni gjuetisë së dashùrisë dhe páráve, dùke synuar kënaqësínë tuaj, qoftë edhe të përkohshme. Dhe e vërteta është se ai ju jep të gjítha mùndësitë, në mënyrë që të mèrrni gjíthçka që dëshíròni, materialisht dhe romantíkisht. Síkur të keni një lloj magneti në duar, do të tèrhíqni párátë, ndërkohë që është e mùndur, nëse pùnoni me zgjuarsi dhe fleksibilitet, të bèni një márrëveshje shumë të mirë. Mund të fitoni edhe një shumë të mirë, si dhe të bèni disa blerje mjaft të mira. Nga ana tjetër, ju jep optimizèm, argëtim dhe energjí, kështu që nuk do të kapeni në mënyrë romantíke dhe përqíndja e pùshtimeve tuaja do të rritet në mënyrë spektákoláre. Në të njëjtën kohë do të rindizet edhe interesi juaj seksual për partnerin, ndáj priten edhe… momente të shkëlqyera.

Leave a Reply