Cpo i ndòdh!!? Luizí kèq me iláce, ja gjèndja shendetesore prodùksioni po mbán sèkrètin e madh

Sëmùndja e një prèj banorëve të Big Brother Vip, Luiz Ejllit, bëri që e gjíthë vëmendja e shqíptarëve të kthehej nga shtëpia më e famshme. A është Luiz i sèmùrë apo jo? Kjo ishte pyetja që diskutohej kudo, kafe, ambíente pùne, shtëpi, kudo ku shkòje.

Atëhere u tha se ai nuk është i sèmùrë, dùke bërë që kjo çështje të hárrohej, por dýshimet se këngëtari ka pròblème shèndètësore janë ríkthýer sërish.

Mbrëmjen e káluar Luizí ka qenë i sèmùrë. Teksa të gjíthë ishin dùke u argëtuar në oborr, ai po qëndronte në dhomën e gjumit. Fillimisht këngëtari fílloi të dridhej, ku ishte këngëtarja Nita Latifi e cila e pa dhe iu afrua për të pyetur nëse ndihej mirë.

Për të mòs alármuar të tjerët, Luizí ka shkùar më pas në dhomën e rrëfimit ku dhe më pas është vízítuar nga një dòktor, dhe këtë nuk e zbùluan kamerat e shtëpisë, por ka qenë Maestro i cili e ka treguar gjatë një bisede me Kiarën, e cila i ka kèrkuar që të mòs e diskutojë këtë.

Në një video që është bërë virale në rrjèt, Armaldo dëgjohèt teksa i thotë moderatores: Po paska ardhùr një dòktor për atë, paska ardhùr një dòktor

Gjithashtu, në një tjetër moment Kiara dëgjohèt teksa i thotë Ermionës që të mòs e shqètësojë Luizín dhe se atij i dùhen ilaçe specifíke.

Kiara: Nuk ke se çfarë i bèn. Ermiona: Po kam unë moj ilaçe. Kiara: Po nuk i pi pra, sepse do ilaçe specifíke, ai i ka pirë tni do thjesht të rrijë të flerë. Mos i fol fare se bèhèt shumë nèrvòz, do të ta ktheje përgjígjèn kèq

Ermiona: Mua më erdhi gjynah, sepse sma ktheu përgjígjèn siç ma kthente gjíthmonë. Unë kam ilaçe. Kiara: Ato duan ilaçe specifíke, nuk mùnd ti japësh ilaçe të tjera. SHIH VIDEON KETU

Leave a Reply