PRIME BBV/ Cpo Ndodh!!? E DHímbshme Banori QáN me Lot, do te Dalí

Endrík Beba, është një prèj banorëve më të rinj të shtëpisë së ‘BBV3’.

Me ardhjen e tij, ai solli ‘një rrëmujë’ brènda shtëpisë.

Pasditen e sotme, prodùksioni ka publíkuar disa pamje të Endríkut që kanë tèrhèqur vëmendjen e publíkut.

Ai shfaqet i vetëm dùke ecur përgjatë pishinës, me lòt në sy. Çfarë ndòdhi vallë?

Sakaq një reagim i mènjèhershëm ka ardhùr nga familjarët e tij ku shkruajnë në Instagramin e Endríkut:

‘Kur është e shtunë dhe ndjen aromën e rrobave që të vijnë nga familja.’

Leave a Reply