TCH NJOFTON: e Degjuat? Ai qe keni Pritur gjate do te Ndodhe sot …

Spektákli më i ndjèkur në Shqípëri, Big Brother VIP premton edhe këtë të shtunë t’ju mbèrthejë párá ekranit të Top Channel.


Me plòt surpriza dhe të papritura, do të zbùlojmë se kush do të lárgohèt mes Eglës, Endríkut dhe Françeskës.

Pritet edhe një televotim për tre më të preferùarit dhe një formùlë e re interesante nominimesh, për t’u mòs u hùmbur.

Nga kush do të surpriozohèt Heidi? Vëllai i Madh ka rezervuar një surprizè emocionuese për të,

ndërsa Pavárësínë e Kosovës do ta festojmë së báshkù me Albina Kelmendin dhe Band.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...