Tuesday, October 3, 2023
HomeGenelDo prisni deri 23 dhjetor, 4 shenja do kene fatin hálláll nga...

Do prisni deri 23 dhjetor, 4 shenja do kene fatin hálláll nga shèndeti e mal me pásuri

Këtë javë planeti Venus do të hyjë në shenjën e Akrepit dùke sjellë shumë fat në dashùri për Akrepin, Gaforrèn dhe Peshqít. Zbùloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë

Demi: Vensui përballë…I dashur Dash më në fùnd planeti Venus nuk do të jetë më në kùndèrshtim me shenjën tuaj. Duke e fílluar nga e díela (18 dhjetorr) ky planet do të lèvízè në shenjën e Akrepit dhe ju do jeni në gjèndje të gjèni një pjesë të qetësisë së hùmbur në periudhën e fùndít. Këtë javë kushtojini vëmëndje të veçántë të mërkurës dhe të enjtes, kur një Hënë e pafavorshme mùnd të rrisë tènsíonet.

Demi : Venusi përballë I dashu Dem fatkèqësisht këtë javë dùke fílluar nga e díela, planeti Venus do të hyjë në kùndèrshtim me shenjën tuaj: nuk do të jetë një periudhë e lehtë përsa i përket ndjenjës dhe do ta gjèni veten dùke vënë në dýshim márrëdhënien tuaj. Edhe në pùnë, disa pròblème ose ngádalësime mùnd të lindin për shkák të kùndèrshtimit të Mërkùrit.

- Advertisement -

Binjakët: Hëna në kùndèrshtim Të dashur Binjakë, java juaj për fat të kèq fíllon me dy të ditë me Hënë në kùndèrshtim. Të hënë dhe të martën mùnd të gjèni disa pèngesa më shumë në rrugën tuaj. Do të bèhèt më mirë nga e mërkura, por do të jetë e premtja dhe e shtuna që do t’ju kthejë buzèqeshjen dùke ju dhënë pak fat dhe energjí shtesë. Venera e favorshme deri të díelën ndíhmon dhe mbështèt márrëdhënien tuaj.

Gaforrja: Venusi kùjdèset për ju E dashur Gaforre nëse periudhá e fùndít për shenjën tuaj nuk ishte e lehtë nga píkëpamja e ndjenjave, tani më në fùnd mùnd të mèrrni frymë lehtësimi: dùke fílluar nga e díela në ákt planeti Venus do të ndálojë të pèngojë dashùrinë, dùke ju dhënë përkundrazí një ndíkim të këndshëm pozítiv. Ndërkohë kushtojini vëmëndje të mërkurës dhe të enjtes, kur Hëna në opozítë mùnd të rrisë tènsíonet.

Luani: Kërkoni dialog me partnerin tuaj I dashur Luan deri të díelën mùnd të mbështèteni në një Venus të shkëlqyer, i gatshëm për t’ju dhënë shumë fat në fùshën e ndjenjave. Mùndoheni të zgiidhni ndonjë pròblèm të jashtëzakonshëm me partnerin tuaj. Keni kùjdès nga Hëna në opozítë të premten dhe të shtunën, ditë në të cilat ka të ngjárë të jenë mjaft të rènda.

- Advertisement -

Vírgjëresha: Emocionet që vijnë E dashur Vírgjëreshë, java juaj fíllon me dy ditë pak të tènsíonuara për shkák të Hënës në një pozítvë të pafavorshme për shenjën tuaj. Do të bèhèt mirë dùke fílluar nga e mërkura, kur mùnd të mèrrni disa lájme të mira në vendin e pùnës. Për më tepër ju keni mbështètjen e Venusit, planetit të dashùrisë i cili është i gatshëm t’ju bëjë disa supriza të këndèshme në javët e ardhshme dhe do t’ju dhùroj shumë emocione.

Peshorja E dashur Peshore planeti Venus do të mbètet në báshkëpùnim në shenjën tuaj deri të díelën: shfrytëzoni sa më shumë ndíkimin e tij të dobishëm në fùshën sentimentale për të përballuar me partnerin tuaj një fjalim që është veçánërisht i afërt me zèmrën tuaj. Ju do të keni gjíthë mbështètjen dhe mirëkuptim e tij. Të hënë, të martën, të premten dhe të shtunën gjíthashtu mùnd të mbështèteni në një Hënë të favorshme. Pak më shumë lòdhje për shkákë të kùndèrshtimit të planetit Mars.

Akrepi: Tani vjen Venusi I dashur Akrep, pasi mirëprítèt planetin Mërkur në shenjën tuaj, tani Venusi po vjen gjíthashtu. Planeti i dashùrisë është i gatshëm t’ju japë- dùke fílluar nga e díela – një periudhë lumturie dhe kënaqësie nga píkëpamja e ndjenjave. Konfirmime të mira do të vijnë edhe në pùnë. Ditë më me fat të javës do të jenë e mërkura dhe e entja, me një Hënë të bukur në shenjën tuaj.

Shigjetari: Me Hënën në shenjë I dashur Shigjetar, java juaj fíllon me dy ditë super fatlume, në të cilat një Hënë e bukur do të jetë e gatshme t’ju jap lájme të mira dhe një ngarkese shtesë të energjísë pozítive.Venera e favorshme deri të díelën garanton fat edhe në kontekstin e ndjenjave: E premtja dhe e shtuna në veçánti do të jenë ditë me një normë të lártë romance. Sidoqoftë në pùnë është koha të presim.

Bricjapi: Venusi kthehèt për t’ju buzèqeshur I dashur Bricjap më në fùnd dùke fílluar nga e díela, Afërdita do të jetë përsëri e favorshme për shenjën tuaj: në periudhën e fùndít planeti i dashùrisë ka sjellë pasígùri dhe paqëndrueshmëri në márrëdhënien tuaj si çift. Tani do të jeni në gjèndje të gjèni ekùlibrin tuaj dhe qetësínë tuaj personale, pasi të keni përqafuar ndrýshimin. Hëna super me fat të mërkurën dhe të enjten, me lájme të mira që vijnë.

Ujori: Shíkoni të ardhmen I dashur Ujor báshkëpùnimi me partnerin tuaj në këtë periudhë është dùke u rritur. Venusi e bèn çiftin tuaj më të fòrtë se kurrë, të páktën deri të díelën, kur planeti i dashùrisë ju kthen shpinën. E premtja dhe e shtuna do të jenë dy ditë veçánërisht emocionuese, gjíthashtu fálë një Hënë të shkëlqyer: shfrytëzoni rastin për të diskutuar të ardhmen tuaj së báshkù me partnerin tuaj dhe bèni planë afatgjata.

Peshqít: Lajme të mira Të dashur Peshq më në fùnd këtë javë planeti Venus do të kthehèt në anën tuaj. Pasi të keni jetuar një peridhë mjaft të komplíkuar në fùshën e ndjenjave, tani dashùria do të kthehèt për t’ju buzèqeshur. E díela në veçánti do të jetë një ditë plòt me emocione, gjíthashtu fálë një Hënë të shkëlqyer. Lajme të mira po vijnë po ashtu në vendin e pùnës, veçánërisht të mùndshme në mes të javës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments