Saturday, June 3, 2023
HomeGenelVjen deklarata nam fare: Zhdùkuni nga BBV, keto dy banore sjellin tèrs...

Vjen deklarata nam fare: Zhdùkuni nga BBV, keto dy banore sjellin tèrs ne shtepi

Bledi komentoi veprimin e Efit, e cila pas debateve të shumta me Kiarën, dje e pëqafoi sikur nuk kishte ndodhur asgjë.

Duke biseduar me Kristin, ai tha se Efi nuk është gati dhe se dje ajo e drodhi muhabetin kur bëri paqe me Kiarën.

Ky i fùndít u shprèh se i kishte thënë Efit që veprimi i sáj ishte për lojë, por ajo ishte shprehur se nuk ishte lojë, por se ata janë mikesha.

Sipas tij, nëse kjo nuk është lojë, atëherë ta marrë Kiarën e të dalë jashtë shtëpisë.

Bledi shprehu çudi për sjelljen e Efit dhe sipas tij, ato mùnd të kenë miqësi, por pajtimi nuk bëhet me kaq shumë shpejtësi, duke kaluar nga ekstremi në ekstrem.

Kristi u shprèh se ato kishin një histori të pa sqaruar jashtë, ndáj ndodhi ai debát mes tyre.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments