Saturday, June 3, 2023
HomeGenelDel video, pamjet e nxèhta Çfarë janë ato rènkime live (dhe plot...

Del video, pamjet e nxèhta Çfarë janë ato rènkime live (dhe plot èpsh) në BBVA?

Qe ky BBV ka dhùrùar spektákel dhe eshte cilesuar si nje nga me te bukùrit nder vitet e f.undit kete gje nuk e ve askush ne dýshim, por qe ky edicion dita dites trègòn se banoret brènda jane disi te cuditshem.

Ata mùnd te luajne gjate gjíthe dites, ose ne te kundert mùnd edhe te deatojne me ore te tera dùke ngritur tonet e zerit, por nje gje nuk eshte vene re ne kete edicion.Edhe pse shume cifte jane kríjuar ne ate shtepi te famshme, serish shumica prèj tyre ishin cifte me vlere sa nje flluske sapùni dhe jane harrùar lehte ndersa Luizí dhe Kiara kane mbètur te lídhùr brènda dhe me mùndesi do te jene dhe jashte.

Por, lind pyetja: Shume te dashurùar cifti, por si e permbájten vetem per te mòs bere pak dashur? Edhe edhe pse cifti nuk eshte me báshke, serish ne BBV ka ndòdhùr dicka e pazákonte.

Banorët kanë bërë disa fotografi dhe rradhá është e áktorit Vis Pupa i cili pozon perpárá apárátit mbi një qílim.

Asgjë e jashtëzakonshme deri këtu.. Por janë disa zhurma që vijnë si zè i dytë dhe interferojnë që ngjajnë paaak fare si film me pùllë të kuqe. Kjo mund te shihet qarte ne video.

Është zèri i një vajze që rënkon dhe thotë:”Oh të kèqen”. Aman moj te kèqen,kush je se çmënde rrjètin?!

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments