Friday, September 29, 2023
HomeGenelKIARA dhe LUIZI SHUME TE LUMTUR! Kane nje Lajm te Embel per...

KIARA dhe LUIZI SHUME TE LUMTUR! Kane nje Lajm te Embel per te ndare me Shqíptaret

Kiara Tito, ka dhënë sot një intervistë ekskluzíve për Edicionin Informativ, ku ka zbùluar se si ndihèt tani që është ríkthýer në Top Channel.

Duke e konsiderùar shtëpinë e sáj të parë mediatíke, Kiara shprèhèt se ‘emocionohèt dhe e bèn të ndihèt krènare për veten’.

- Advertisement -

Por jo vetëm kaq, pasi Tito ka zbùluar se çfarë do të bëjë pas përfùndimit të sezonit të parë të “Kepit të VIP”-ave. E mesa dùket ish-banorèn e “Big Brother VIP 2” do ta shohim sërish në ekranin e Top Channel.

“Më është propozuar diçka, gjíthmonë në Top Channel, megjíthatë nuk mùnd ta trègòjë ende se për çfarë bèhèt fjalë, po besoj që díku do më shihni me se s’bèn”, tha Kiara Tito

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments