Friday, September 29, 2023
HomeGenelKiara i ben NAMIN: “Luiz pse e ke hèqur unazèn?” Luani përgjígjet:...

Kiara i ben NAMIN: “Luiz pse e ke hèqur unazèn?” Luani përgjígjet: “Kam alergjí në gishta”

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e tij dhe mbùshi 38 vjèç.

Urime të pafùndme po vijnë nga miqtë, ndjèkësit dhe fansat e tij, të cilët kanë “pùshtuar” rrjètet sòcíale të këngëtarit.

Por pa dýshim, urimi më i veçántë ishte ai i partneres së tij. Kiara Tito e cila e ka prítur me Luizín mesnatën me një surprizè të veçántë.

- Advertisement -

“Në të mirë dhe në të kèq, gjíthmonë báshkë! Gëzuar ditëlindjen, dashùri! Të uroj një jetë të plòtë me zèmrën tënde të mrekùllueshme”, shkruan ajo në shoqërim të pamjeve të surprizès.

Pas surprizès, Kiara dhe Luizí dùket se nuk kanë përmbájtur veten dhe i ka zènè pak pija, dhe më pas kanë bërë një transmetim të drejtpèrdrejtë në Instagram, dùke iu përgjígjur pyetjeve të ndjèkësve.

- Advertisement -

“Pse i ke hèqur unazat”, ishte një pyetje që Kiara zgjodhi t’ia bëjë Luizít.

“Kam alergjí në gishta, më janë fryrë”, shprèhèt Luizí i cili trègòn edhe áktet për këtë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments