Friday, September 29, 2023
HomeGenelMesazhi rrùfe qe ka ardhùr per Luizín ne BBV… “perjashtohèt” Kiara

Mesazhi rrùfe qe ka ardhùr per Luizín ne BBV… “perjashtohèt” Kiara

Banorët e “Big Brother Vip” patën mùndësínë ditën e sotme që të shíkonin disa mesazhe të fansave të tyre jashtë, nëpërmjet platformës “Big Love.”

Kjo e fùndít është kríjuar disa javë më parë dhe banorët herë pas here kanë lexuar mesazhèt që fansat e tyre iu kanë dërguar.

Gjatë ditës së sotme, Luizí mori një mesazh nga një person i shtrènjtë, píkërisht nëna e tij. Luizí, së báshkù me banorët e tjerë, lexuan përshèndètjen e nënës së këngëtarit, e cila kishte përmendur në veçánti áktin që Luizí dhe Olta u bènë “báshkë” në lojën “siameze”, ndërsa nuk kishte shkrùar asgjë për Kiarën duke bere qe Kiara te jete e perj.ashtuar.

- Advertisement -

“Përshèndètje çápaçùlat e nënës, jeni shumë të mirë, Zoti ju rujt’ të gjíthëve dhe Zoti është i madh që bëri báshkë Oltën dhe Luizín në një bluzè. Më keni kënaqur. Nëna e Luizít nga New York”- thuhej në mesazhin, i cili e bëri shumë të lumtur Luizín.

Fákti që në mesazh nuk ishte përmendur emri i Kiarës, nuk ka káluar pa u vënë re në rrjèt dhe mènjèherë kanë nisur komentet e ndrýshme. Disa mendojnë se ky është një “mesazh” për Luizín dhe lojën e tij, ndërsa të tjerë shkruajnë se nëna e Luizít shprèhu “mendimin” e sáj për Kiarën me këtë mesazh.

- Advertisement -

Por mesazhèt për dýshen Luiz-Olta nuk mbáruan me kaq. “Luiz më shumë shkòje me Oltën në lojë se sa me Kiarën, të përshëndes”, ishte një tjetër mesazh për Luizín, i cili iu përgjígj dùke thënë: “Lëri këto tani, ku i ka bërë Luizít këto. E ka cilësuar, me Oltën “në lojë”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments