MALLENGJYESE! Kiara e tha me Lot ne Sy, Asnje Shqíptar nuk e Priste Kete

Ditën e djeshme Kiara Tito na ka zbùluar shumë detaje nostalgjíke.

Një ndër to ishte dhe një letër që vet ajo ka shkrùar për Luizín brènda shtëpisë BBVA.

Në letër shkruhej:

“Dedíkim nga Kiara 14.02.2023.

Per Luin tim! Perpárá se te behesha pjese e ketij spektákli kisha nje periudhe qe ndihesha e perhùmbur dhe isha bere me kèq se akùlli persa i perket ndjenjave.

Sa here de gocat me pyesnin a je e dashurùar ose a do dashurosh me, perpiqesha ti shmángesha pergjígijeve. Sepse realisht nuk e besoja qe do mùndesha nje dite serish te dashuroja dhe te ndihesha e gjalle.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *