Friday, September 29, 2023
HomeGenelKiara NUK eshte prane tij, shíkoni se me ke eshte “KAPUR” se...

Kiara NUK eshte prane tij, shíkoni se me ke eshte “KAPUR” se fùndmi Luizí

Prej disa javësh Luiz Ejlli ishte i pranishëm në SHBA, aty ku mbájti koncerte për shqíptarët që e duan atë dhe muzíkën e tij. Mungesa e Kiarës u vu re nga të gjíthë, e për ta justifíkuar, Luizí tha se partnerja e tij kishte angazhime të tjera, ndáj nuk mùnd të vinte.

Por, mesa dùket Kiara nuk e la dhe aq vetëm Luizín. Në rrjèt ka qárkùlluar një foto ku shihèt Luizí me tezen e Kiarës dhe burrin e sáj. Ato shihen në një lokal në SHBA, e Luizí shfaqet shumë i buzèqeshur krah tyre.

Këngëtari ka árrítur të kríjojë një raport shumë të mirë me familjen e Kiarës. Nuk dihèt nëse tezja e Kiarës shkòi në SHBA në të njëjtën kohë me Luizín apo kishte shkùar më parë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments