Saturday, June 3, 2023
HomeGenelE FUNDIT, Olta sapo tronditi BBV, e thotë troç: Për Luizin kam...

E FUNDIT, Olta sapo tronditi BBV, e thotë troç: Për Luizin kam afeksion

Olta Gixhari ka thënë se për Luiz Ejllin ka afeksion. Këtë deklaratë aktorja e bëri gjatë një bisede me Dean, teksa po flisnin për raportet që kanë me banorët e tjerë.

Biseda mes Oltës dhe Deas: Olta: Mbase me ne i hahet muhabeti, pse është keq që të qëndrojë me ne? Dhe me ty ka qëndruar. Dea:Ne na hahet muhabeti të gjithëve me njëri-tjetrin.

Olta: Po pra he, kështu që mos i shiko gjërat kështu. Olta: E di si i thashë Getit unë, kur zihesh, pastaj qesh dhe përqafoheni dhe me Fotininë jo. I thashë ore kam 91 ditë.

Dea: Këto nuk kuptojnë fare. Olta: Jo se nuk kuptojnë se janë të rinj, po nuk po kuptojnë dinamikën. Ia thashë troç: unë për Luizin kam afeksion.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments