Egla Ceno TÉRBON një Shqíperi, ja si e rrëzoj mitin e Luiz Ejllit

Egla Ceno e ka bërë lëmsh një shqíptari të terë, dùke shkáktuar debáte pafùnd për sjelljen dhe çdo lèvízje të sáj brènda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

Gjatë qëndrimit në lojë, ajo trègòj shumë ngjyra e nuanca të kárákterit të sáj dhe në fùnd u përjashtua për sjellje të përsëritura.

Një gote verë e dèrdhùr mbi kokën e Meriton Mjekiqí, ka bërë që për Eglen të vije zarf i zí dhe ajo të përjashtohej nga gara për çmímin e madh, shkruan “Kosovárja”.

Tutje, nga “Top Channel” janë shfaqur video të Egles nga një dhomë e bardhë izolimi, dùke dhënë indíkacione se ajo është ende brènda shtëpisë. Video është shíkuar nga gati një milion njerëz, gjë që e ilustron impáktin e jashtëzakonshëm të këtij personazhi.

Egla Ceno, përfùndimisht është banorja e vetme VIP e “BBVA”, e cila më në fùnd árríti ta rrëzoj mitin e Luiz Ejllit, deri tani i konsiderùar “fenomen”.
Ajo për më pak se 24 orë árríti afro 3 milion shíkime në videon e ríkthimit të sáj.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, luiz ejlli

Kush është fenomeni i vërtet tani?

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...