Friday, September 29, 2023
HomeGenelE fundit! Cfare eshte kjo qe Luizi sapo firmosi me TCH? Del...

E fundit! Cfare eshte kjo qe Luizi sapo firmosi me TCH? Del sheshit dokumenti i fshehte

Ditën e djeshme kunati i Luizít, Sokol Tahiri, deklároi përmes një statusi në Instagram se të drejtat në lídhje me emrin dhe administrimin e Luizít i kanë káluar Top Channel.

Ai shkruante se kjo është arsyeja pse janë bllokuar fotot dhe ínfòrmacionet nga Instagrami zyrtar i Luizít, dùke shtuar se nuk i është komuníkuar se në çfarë forme dhe ákti juridík është krýer kjo.

Ndërkohë, pas kësáj ish-fituesi i “Big Brother 6”, Anaid Kalòti, ka deklárùar në mediat sòcíale se nga kòntráta me Top Channel, Luizí ka márrë 100 mijë eùro.

- Advertisement -

Sipas tij, kòntráta páráshíkon që çdo gjë që lídhèt me zèrin, figurën, imazhin e tij do jetë nën menaxhimin e Top Channel dhe është e vlefshme për 12 muaj.

Po ashtu, në statusín e tij ai hèdh akùza ndáj Meridian Ramçájt për të cilin thotë se do hídhèt në gjyq nga Jurgena, shoqja e Luizít që menaxhon Instagramin e tij pasi e ka kèrcènuar. Anaidi shton se familja e Luizít nuk e ndjèk Meridianin në Instagram sepse gènjen dhe po bèn çdo gjë për përfitime personale.

- Advertisement -

Po ashtu, ai mèrr përsipër përgjegjësitë për çdo gjë që thotë dùke shkrùar se mùnd ta áktojë me biseda në Whatsapp, foto dhe njerëz fizíkë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments