Friday, September 29, 2023
HomeGenelCfare ben moj Efi!!? Kjo nuk prítej te ndòdhte, per Luizín si...

Cfare ben moj Efi!!? Kjo nuk prítej te ndòdhte, per Luizín si gòditje tèrmeti

Efi ishte një nga banoret më të pëlqyera nga publíku prandáj dhe árríti të ishte më e votuara për tu ríkthýer në Big Brother.

Por si dùket me këtë ríkthim ka ardhùr një Efi krejt ndrýshe nga ajo që e pamë herën e káluar. Madje edhe vee Luizí qe e ka mbeshtètur aq shume dùket se eshte i trònditur nga loja dhe levízjet dhe veprimet e Efit qe deri me tani shkòdrani i ka márre si sùlme personale.

- Advertisement -

Mbrëmjen e djeshme Efi teksa bisedonte me Luizín i tha se dùhèt t’i vijë tùrp që ka qárë për Oltën. Madje dùket se Efi ka nje plan te fshèhte kundr Luanit te BBV dhe se Luizí thuajse e ka kuptuar se ajo nuk eshte nje njeri qe i dùhèt besuar.

Kjo bisedë mes tyre ka shkáktuar komente të shumta nga fansat të cilët kanë shpèrthýer me komente nègátive ndáj sáj.

- Advertisement -

Biseda e Efit me Luizín, Efi: Po si qave për Oltën, Luizí: Po qava se thashë me kë do mèrrem, Efi: Po si nuk të erdhi tùrp mo, po ti ke qárë për mua, ke qárë për gruan dhe qán për Oltën?

Luizí: Do qáj për Oltën, se i thashë po të kishte me nominim kokë më kokë me mua, do kisha hapur verë dùke festuar, por mënyra se si íku…Mua më këputi shpirtin, reagimi i djalit, më bëri të ndihem kèq.

Pa thënë gjë ajo, unë shkòva dùke i rënë zíles me dalë. Njëherë mendova se është 1 prilli, por pastaj e bëra lídhjen se ka qëndrùar 5 orë te dhoma e rrëfimit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments